Ukryty tunel pod miastem Częstochowa. Jakie kryje tajemnice? Wyprawa w ciemność | Wietrzyk studio00:23:02

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Wietrzyk_Studio
Udało mi się odkryć ukryty tunel pod miastem Częstochowa. Jakie kryje tajemnicę ? Tego postanowiłem się dowiedzieć podczas mojej wyprawy w ciemność w rozległy system tuneli. Te Kanały miasta Częstochowy zdają się nie mieć końca. W trakcie zwiedzania przytoczyłem historie z Odessy z tak zwanego opuszczonego miejsca - odeskie katakumby i jest jak najbardziej prawdziwą historią z serii straszne historie na faktach. W trakcie eksploracji przytrafiła mi się niespodziewane zdarzenie co pokrzyżowało moją dalszą podróż tunelem. Co jest na końcu? Jakie sensacyjne odkrycia można tam znaleźć spróbujmy dowiedzieć się tego razem na filmie. Opuszczone miejsca lub co niektórzy by uznali nawiedzone miejsca takie jak to może skrywać wiele tajemnic.

-------------------------------------------------------------------------------------------------
Facebook: https://facebook.com/WietrzykStudio
Instagram: https://instagram.com/wietrzyk_studio
TikTok: https://tiktok.com/@wietrzyk_studio
Kontakt: wietrzyk.studio@gmail.com
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Urban Exploration w skrócie Urbex jest zajęciem niebezpiecznym, film nie jest formą poradnika i ma charakter dokumentalny. Autor nie ponosi odpowiedzialności za próby naśladowania przedstawionych w nim wydarzeń.
Podczas eksploracji kieruję się zasadą Zabierz tylko zdjęcia, zostaw tylko odciski stóp, nie kradnę, nie dewastuję, w żaden sposób nie szkodzę eksplorowanym obiektom.
#wietrzykstudio #urbex #opuszczonemiejsca

Komentarze