Kierowca dostaje ataku cukrzycowego. STOP PIRAT00:01:17

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
Policjantka z Komisariatu IV Policji w Częstochowie w dniu wolnym od służby przejeżdżając przez Łojki (gm. Blachownia), zauważyła kierującego, który stwarzał realne zagrożenie w ruchu drogowym. Kierowana przez niego Mazda co kilka metrów zjeżdżała na przeciwległy pas ruchu. Policjantka nabrała przypuszczeń, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka. Powiadomiła dyżurnego z Blachowni i cały czas jechała za samochodem. W Blachowni policjanci zatrzymali wskazany w zgłoszeniu samochód do kontroli. Jak się okazało, siedzący za kierownicą 34-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego był trzeźwy, jednak nie było z nim logicznego kontaktu. Policjanci wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni stwierdzili, że problemy z równowagą i nietypowe zachowanie kierującego było wynikiem niskiego stężenia glukozy we krwi. Wymagało to szybkiej interwencji medycznej, ponieważ dalszy spadek glukozy mógł spowodować groźne konsekwencje dla jego zdrowia, a nawet życia.
Dzięki szybkiej reakcji policjantki mężczyzna w porę otrzymał fachową pomoc.

Reagujmy, gdy widzimy zagrożenie bezpieczeństwa. Czasami wystarczy jeden telefon, aby nie dopuścić do tragedii lub uratować komuś życie.

Źródło: Policja Śląska

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.

Komentarze