Bo do tanga trzeba dwojga. STOP PIRAT00:00:48

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: STOP_PIRAT
19 maja 2022 r. policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzili działania NURD - Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego. Pod lupę tym razem wzięto uczestników ruchu drogowego, którzy niezgodnie z prawem zachowywali się w rejonie przejść dla pieszych. Najbardziej nieodpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego okazał się jadący zygzakiem 56-letni rowerzysta, który będąc kompletnie pijanym, wpadł prosto w ręce policjantów.
W organizmie mężczyzny krążyło ponad 2,5 promila alkoholu. Wkrótce 56-latek ze swojego zachowania będzie musiał wytłumaczyć się przed sądem. Policja przypomina, że osoba, która na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu prowadzi inny pojazd niż mechaniczny, będąc w stanie nietrzeźwości, podlega karze aresztu albo grzywny nie niższej niż 2500 zł. W uzasadnionych przypadkach sąd może orzec zakaz prowadzenia pojazdu innego niż mechaniczny.

Źródło: KWP Olsztyn

Zapraszam Cię do zasubskrybowania kanału, ocenienia i skomentowania filmu oraz dalszego udostępniania.
Jeśli masz ciekawy film, wyślij go na adres e-mail: stoppirat2020@gmail.com
Większe filmy możecie wysyłać przez Dysk Google lub bez zakładania konta przez https://wetransfer.com
instagram: stop_pirat

Kamera samochodowa to nasza druga para oczu, która widzi więcej i przez cały czas. Zdecydowanie poprawia nasze bezpieczeństwo, a także jest najlepszym pełnomocnikiem w sytuacji wątpliwej, której gdyby nikt nie nagrał, nikt by w jej przebieg nie uwierzył.

Music from Uppbeat (free for Creators!):
https://uppbeat.io/t/albert-behar/le-petit-cafe
License code: WX6A5HULTHLTMOHK

Komentarze