Super Things! - Wieża treningowa + Spike Roller + Balloon Boxer 00:18:08

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: AdamTV
Jak Kazoom Kids wejdą do Kaboom City? Dzięki Wieży Treningowej! Umieść swojego Kazoom Kida na górze platformy, aby wrócił na dół, ćwicząc akrobatyczny lot. Ma efekty dźwiękowe i świetlne, dzięki czemu jest naprawdę dobrą zabawą! Będzie gotowy do lotu nad miastem tylko wtedy, gdy bez problemu wyląduje. Ile razy może spaść na nogi?

Jeśli nie ma zawrotów głowy, może ćwiczyć celowanie w jednym z dodatkowych obszarów rozrywki: celuj, strzelaj i próbuj trafiać w cele! Wyobraź sobie, że to źli ludzie, a na pewno ich uderzysz! Możesz także ćwiczyć walkę między ciałami z hologramem złoczyńcy! Tak więc Twoje Kazoom Kids z pewnością będą dobrze przygotowane do walki w Kaboom City. Bądź najlepszy w mieście!

Złośliwy Spike Roller z serii SuperThings Kazoom Kids, przybywa ze swoją drużyną Spike Power Team, aby zrobić sporo zamieszania w Kaboom City! Swoim ogromnym pojazdem, naszpikowanym detalami w złotym kolorze, jest gotowy zniszczyć wszystko, co stanie mu na drodze i nie jest osamotniony w tej misji!

Towarzyszą mu 3 ekskluzywne SuperThingsy wraz z dwoma blasterjetami, które mogą strzelać dyskami i połączyć się z głównym pojazdem - maksimum mocy Złoczyńców! Sekretem jest elastyczna część, dzięki której mogą skoczyć z ziemi i niespodziewanie zaatakować Bohaterów.

Kazoom Kids z nowej serii SuperThings przybywają na największych obrotach! Do walki wkracza superbohater Ballon Boxer wraz ze swoim pojazdem, który nie tylko olśniewa detalami w złotym kolorze, ale również jest w stanie przebić się w każdej sytuacji dzięki potężnym pięściom.

Kanał Magic Box po polsku: https://www.youtube.com/channel/UCTPxivtepPrRTTk5-3h4kTg
Oficjalna strona SuperThings: https://www.superthings.com/pl

#SuperThings

Music by Epidemic Sound (https://www.epidemicsound.com)

Kontakt: adamtv.poczta@gmail.com

Komentarze