Kebab i kropka zachwycony piknikiem charytatywny dla hospicjum00:01:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Kebab i kropka podsumował zbiórkę, jaka miała miejsce podczas ich pikniku charytatywnego dla jaworznickiego Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta. Rezultat jest lepszy, niż oczekiwano.

Kebab i kropka zorganizował piknik charytatywny wraz ze zbiórką datków dla jaworznickiego Hospicjum Homo-Homini im. św. Brata Alberta. Właścicielka lokalu pani Anna Pawlak jest zadowolona z osiągniętego rezultatu, dodaje jednak, że to nie koniec pomaganie. Specjalnie na ten cel zorganizowała grupę dyskusyjną na portalu Facebooku pt. Kebab i kropka dla Hospicjum w Jaworznie LICYTACJE, gdzie można licytować różnego rodzaju atrakcje oraz usług od lokalnych i nie tylko, przedsiębiorców, z których zysk zostanie przekazany także na poczet hospicjum.  

Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji. Był pokaz psów oraz koncert, a dla najmłodszych brokatowe tatuaże, popcorn czy wielki dmuchany zamek od firmy MyDay. To nie ostatnia taka akcja tego lokalu. Właścicielka już teraz zapewnia, że będą działać dalej i są otwarci na propozycje, więc jeżeli ktoś ma pomysł na wydarzenie kulturalne, to śmiało można podejmować współprace.

4103 złote to bardzo duża suma, która wspomoże jaworznickie hospicjum. Cieszy nas to, że takie inicjatywy są organizowane.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl
więcej

Komentarze