Buczer - Do Przodu prod. Crackhouse00:02:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: BuczerTV
Nagralem 21 premierowych utworów w bardzo zróżnicowanym muzycznie i lirycznie stylu zwracając jednocześnie uwagę by płyta jako całość była bardzo spójna co było nie lada zadaniem aczkolwiek uważam że udało mi się osiągnąć ten cel w 100%.
Nie chcąc by album sprawiał wrażenie zbyt długiego (w końcu znalazło się na nim aż 21 utworów a każdy z nich zasługuje na miejsce na płycie) rozdzieliłem go na 2 krążki mówi raper.

Na CD1 znajdziecie starego dobrego Bucza z pazurem.
Mocne bezkompromisowe teksty w połączeniu z flow, charyzma oraz charakterystycznym głosem ubrane w dźwięki do których słuchacze rapera są mocno przyzwyczajeni to na pewno propozycją która sprawi że ludzie którzy słuchają Buczera od lat będą bardzo zadowoleni.

Na CD2 znajdziecie nieco lżejsza I bardziej przyjemna w odbiorze propozycje. Utwory które znalazły się na tym nośniku są bardziej melodyjne, wyważone nieco przyjemniejsze dla ucha co oczywiście nie oznacza że są mniej ciekawe wręcz przeciwnie. Pokazują one rozwój artysty który cały czas rozwija swoje umiejętności tak by dać Wam najlepsza wersję samego siebie.

Takie rozwiązanie daje możliwość w zależności od nastroju sięgnięcie po mocniejsza bardziej czysto rapowa produkcję bądź propozycje łatwiejsza w odbiorze i przyjemna alternatywę na długie trasy w aucie czy imprezy.

B to jest marka!

Znajdź mnie na:
Ig: @buczer_official
Fb: @buczer
TikTok: @buczer_one
Grupa na Fb: https://www.facebook.com/groups/299964304208645
Spotify: https://open.spotify.com/artist/02tQ309SzZZ0bYs2yyO60G?siVneU8qmvRVm9ujii4l4OYw&utm_sourcewhatsapp
Yt: @BuczerTV

Tytuł: DO PRZODU
Artysta: BUCZER
Album: DO PRZODU
Producent: CRACKHOUSE
Tekst: BUCZER

Mix: SADEY (NO CLAIMS)
Mastering: MIŁOSZ TUSZYŃSKI (BAGAMAFIA)
Realizacja wokali: Sadey (NO CLAIMS)
Reżysera i scenariusz: BUCZER
Realizacja/Montaż video: @sate_music

SUBSKRYBUJ kanał BuczerTV kliknij dzwoneczek i włącz powiadomienia by być na bieżąco!


#buczer #crackhouse #doprzodu

Komentarze