Top 10 Naj | Kącik Zdrowia #5 - Leki z natury cz.100:12:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Top10Naj
W kolejnym odcinku z serii Kącik Zdrowia dowiecie się, jak wspaniałe właściwości zdrowotne mają takie rośliny jak melisa, mięta, czystek, dziurawiec oraz pokrzywa. Zapraszam!

Jeśli Ci się podobało, daj łapkę w górę i zostaw komentarz. Zachęcam także do subskrypcji mojego kanału, aby być na bieżąco z Top 10 naj!

Chcesz mi coś wysłać tradycyjną pocztą? Np. fanart? :) Nie ma problemu, napisz do mnie na Facebooku lub na adres e-mail, które znajdziesz poniżej! :)
-----------------------
Facebook Fanpage: https://www.facebook.com/Top10Naj/
Facebook Grupa: https://www.facebook.com/groups/1053631958086221/
Fanmail: fanmail@top10naj.pl
Krótkie info #2 (info odnośnie pozdrowień): https://www.youtube.com/watch?v=zR7Akje4-Sg
Twitter: https://www.twitter.com/Top_10_Naj
------------------------
Muzyka: Drops of H2O ( The Filtered Water Treatment ) by J.Lang (c) copyright 2012 Licensed under a Creative Commons Attribution (3.0) license. http://dig.ccmixter.org/files/djlang59/37792 Ft: Airtone

Tło: Videezy.com
pixabay.com

Źródła:
Przy tego typu filmach o zdrowiu, których treść jest mi bardzo bliska, głównym źródłem, z którego korzystam jest po prostu moje doświadczenie i wiedza zdobyta dzięki temu doświadczeniu właśnie. Jednak dla tych, którzy potrzebują zobaczyć, żeby uwierzyć ;) podaję poniżej źródła, w których znajdziecie informacje, o których mówiłam, a także inne, więc na pewno w razie zainteresowania tematem warto poszukać samemu :)

Nie odpowiadam za treść i sposób prezentowania reklam wyświetlanych za pośrednictwem strony skracającej linki adf.ly. Reklamy należy zwyczajnie ignorować i przejść bezpośrednio do strony ze źródłem (wystarczy kliknąć w prawy górny róg - Skip Ad), z którego korzystałam. Klikając w reklamy i przykładowo bezmyślnie wpisując gdzieś swój numer telefonu, robicie to na własną odpowiedzialność i wszelkie ewentualne pretensje w stosunku do mnie są nieuzasadnione.
Nr 5 - http://adf.ly/1hBD08
http://adf.ly/1hBD1x
http://adf.ly/1hBDKT
Nr 4 - http://adf.ly/1hMBTg
http://adf.ly/1hMBWI
http://adf.ly/1hMBaG
Nr 3 - http://adf.ly/1hMGDp
http://adf.ly/1hMGKJ
http://adf.ly/1hMGXR
Nr 2 - http://adf.ly/1hMLHP
http://adf.ly/1hMLN9
http://adf.ly/1hMLQT
Nr 1 - http://adf.ly/1hMQfY
http://adf.ly/1hMQiL
http://adf.ly/1hMQkx

Film znajduje się w katalogu: Top 10 naj


więcej

Komentarze