Recenzja GeForce RTX 4090 - Bogactwo część główna00:15:33

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: arhn-eu
Redakcję wspiera sklep OleOle!: https://bit.ly/GryKonsoleOleOle
Nowa generacja kart graficznych NVIDII nie przyniosła niestety oczekiwanego spadku cen. Natomiast z surową mocą nowego sprzętu firmy trudno się kłócić. Dla graczy i użytkowników profesjonalnych, jeśli cena nie gra roli, RTX 4090 jest w tym momencie najpotężniejszym wyborem. I to nie tylko z uwagi na surową wydajność, ale też szereg nowych cech, takich jak podwójne enkodery AV1 czy akcelerator przepływu optycznego.
Wszystko to przypłacimy kosmiczną ceną, olbrzymimi gabarytami karty zajmującej aż trzy gniazda z tyłu obudowy oraz wysokim poborem mocy.

Tekst, montaż i muzyka: Marcin EvilSaiga Fyda -- @EvilSaiga

Notka o współpracy:
Dla transparentności, oto nasza pełna deklaracja relacji z firmą Nvidia.
Firma Nvidia dostarczyła nam nieodpłatnie kartę RTX 4090. Implikacją jest, by posłużyła nam ona do wykonania rzetelnego testu karty i przyszłych zastosowań redakcyjnych. Nie otrzymaliśmy żadnych wytycznych, ani zleceń na wykonanie konkretnych materiałów. Nie otrzymaliśmy również żadnej dodatkowej formy zachęty finansowej. Wszystkie opinie zawarte w materiałach na temat karty należą do redakcji, nie były wcześniej konsultowane z producentem sprzętu, a wyniki testów oparte są w stu procentach o wartości osiągnięte na naszym redakcyjnym sprzęcie.
Mamy nadzieję, że taka pełna, szczera informacja pomoże Wam w podejmowaniu informacji o potencjalnym zakupie. Bądź też niezakupie. :)

Wspomóż nasz rozwój: https://arhn.eu/wsparcie
Zobacz co zyskują patroni: https://patronite.pl/arhneu

---
Po więcej recenzji, wywiadów i rozpakowań zapraszamy na https://arhn.eu
Odwiedź nasz serwer Discord na https://discord.gg/arhneu
Dołącz do nas na facebooku: https://facebook.com/arhn.eu
Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/arhneu
Zerknij na redakcyjny Instagram: https://instagram.com/arhn.eu
Oglądaj nasze streamy: https://twitch.tv/arhneu

Komentarze