Kot w butach: ostatnie życzenie | Nowy zwiastun00:03:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: trailery-filmow
Nowe przygody Kota w butach - tylko w kinach!

Polub nas na:
Facebook.com/Tylkohity
Znajdź nas na Instagramie:
https://www.instagram.com/tylkohity/

Gatunek: Komedia animowana
Reżyseria: Joel Crawford
Producent: Mark Swift
Producent wykonawczy: Chris Meledandri

Już niedługo do kin powróci wasz ulubiony mlekolub i zawadiaka, czyli nieustraszony Kot w butach.

Po raz pierwszy od ponad dziesięciu lat DreamWorks Animation przedstawia nową przygodę w świecie Shreka. Oto zuchwały złodziejaszek Kot w butach odkrywa, że jego pasja do ryzyka i lekceważenie zasad bezpieczeństwa są tragiczne w skutkach. Kot zmarnował już osiem ze swoich dziewięciu żyć, a w dodatku po drodze stracił ich rachubę. Kot wyrusza więc na niezwykłą wyprawę.

Udaje się do Czarnego Lasu, by znaleźć mityczną Gwiazdkę z nieba, która spełnia życzenia. Kot chce ją prosić, by przywrócono mu utracone życia. Ale ta wyprawa jest bardzo niebezpieczna, więc mając już tylko jedno życie, Kot musi upokorzyć się i poprosić o pomoc swoją dawną partnerkę i rywalkę: urzekającą Kitty Kociłapkę.

W wyprawie tej Kot i Kitty będą mieli nieoczekiwanego pomocnika - niewielkiego, gadatliwego i stale radosnego kundelka o imieniu Perrito. W poszukiwaniu Gwiazdki nasza trójka bohaterów będzie musiała stale wyprzedzać o krok innych chętnych na gwiazdkowe życzenia: Złotowłosą i trzy misie z rodziny przestępczej, niejakiego Jacka Placka, a także przerażającego łowcę nagród - wielkiego, złego Wilka.

Długo oczekiwany sequel nominowanego do Oscara® hitu z 2011 roku, Kot w butach: ostatnie życzenie został wyreżyserowany oprzez Joela Crawforda i wyprodukowany przez Marka Swifta to twórcy, którzy stworzyli też hit DreamWorks Animation Krudowie 2: nowa era. Producentem wykonawczym filmu jest założyciel i szef studia Illumination, Chris Meledandri.

Kot w butach po raz pierwszy pojawił się w nominowanym do Oscara® filmie Shrek 2 z 2004 roku i od razu stał się światową sensacją. Wystąpił potem w dwóch innych sequelach Shreka oraz w swoim własnym filmie, a także w wielu filmach i serialach telewizyjnych DreamWorks Animation. Filmy o Shreku i Kocie w butach zarobiły łącznie ponad 3,5 miliarda dolarów na całym świecie.

Komentarze