31. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Można już aplikować na wolontariusza00:02:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami i odbędzie się 29 stycznia 2023 roku. Dlatego wszyscy chętni wolontariusze oraz darczyńcy mogą już zacząć zgłaszać się do naszej redakcji.  

31. Finał WOŚP zagra pod hasłem - Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich małych i dużych! i odbędzie się 29 stycznia 2023 roku.

Jaworznicki sztab WOŚP mieści się w naszej redakcji - Co Tydzień w Jaworznie - przy ulicy Świętej Barbary 7 w Jaworznie i to właśnie tutaj wszyscy chętni wolontariusze mogą zgłaszać się, aby wziąć udział w kolejnej już edycji Wielkiej Orkiestry.

Jak podkreśla szefowa jaworznickiego sztabu Pani Mirosława Matysik Jaworzno gra z WOŚP-em od 30 lat, ale to nie jest zasługa tylko sztabu, ale wszystkich wolontariuszy, darczyńców, mieszkańców dołączających do akcji i ją wspierających, zaangażowanych firm i przedsiębiorców, a także całego naszego miasta.

Jaworznicki sztab WOŚP nagrodzony! 

Z największą przyjemnością informujemy także, że nasz sztab został nagrodzony medalem z okazji 30-lecia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a co za tym idzie, 30-letniej współpracy WOŚP-u z naszą redakcją. Mamy nadzieje, że uda nam się przez następne 30 lat dalej tak prężnie działać i pomagać. 

Co należy zrobić, aby zostać wolontariuszem?

Wolontariuszy tradycyjnie może być 200 na sztab. Żeby móc nim zostać należy przyjść do naszej redakcji ulica Świętej Barbary 7 w Jaworznie odebrać token oraz zarejestrować się na iwolontariusz.wosp.org.pl w czym pomogą nasi pracownicy. Zapraszamy między 8:00 a 16:00.  


Czy mogę zostać darczyńcą? 

TAK! Darczyńcy także mogą już przynosić do naszego sztabu przedmioty, które będziemy mogli wystawić do licytacji. Mogą to być przedmioty wykonane własnoręcznie lub takie, które mają dużą wartość sentymentalną. Mogą to być również bony na różnego rodzaju usługi, a także wyjątkowe książki, płyty muzyczne, rzeźby czy przedmioty z autografami sławnych osób.


Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

Komentarze