MECZ Anglii z Iranem TRWAŁ 117 MINUT! KOSZMARNA KONTUZJA bramkarza! Cios De Jonga w KROK rywala...00:08:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ostatni_Gwizdek
Daj znać, o której oglądasz ten film. Dzięki!
Obserwuj Instagrama!

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
0:53 Anglia udziela Iranowi lekcji futbolu! Mecz trwał 117 minut! Kolejne zamieszanie przed meczem Irańczycy nie odśpiewali hymnu w ramach protestu! Zakrwawiony i oszołomiony bramkarz Iranu musiał zejść z boiska
3:52 Holandia pokonała Senegal 2:0! Znakomity mecz debiutanta w barwach Oranje! Piłkarz Senegalu musiał zejść po ciosie między nogi
4:51 Remis w meczu USA z Walią! Amerykanie czekali 3065 dni na gola Niezawodny Gareth Bale daje punkt swojej reprezentacji!
5:41 Kto dziś gra?
6:07 Budweiser odda piwo zwycięzcy Mistrzostw Świata!
6:26 Już dziś mecz z Meksykiem! Krychowiak pewny siebie zaraża optymizmem! Martino posprzeczał się na konferencji prasowej z dziennikarzem!
8:11 Ustawiony mecz reprezentacji Polski do lat 21?