BARCELOWIANKA I EL CLASICO. TETRYCY I BEZROBOCIE? | Tetrycy Menedżer s04e0600:46:38

zwiń opis video pokaż opis video
Jest jak jest, nic się nie poradzi. Czym był awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, czyli coś, co nie udało się nawet rzeczywistej Barcelonie? Jak to w życiu, sukces był przedsmakiem nadchodzącej porażki, albo i serii porażek. Joan Laporta to swój chłop, wie, że w życiu raczej się przegrywa, niż wygrywa. Ale jednocześnie Joan Laporta chciałby, by Barcelowianka utrzymała się w La Liga. CO DALEJ (spoiler na końcu spisu treści jak coś)!?

0:00 Ja się nigdy nie poddam (R)
01:00 Mecze o posadę to nasz chleb powszedni
01:54 !GRAMY! Ostatnia drużyna tabeli u siebie, o posadę. Co może pójść nie tak?
06:00 Obrona prowadzenia 1:0 z ostatnią drużyną w tabeli od 70. minuty na Camp Nou? Nie moglibyśmy tego zrobić Barcelonie. Ale Barcelowiance tak.
08:30 Dochodzeniowy obóz przygotowawczy. Szybkość, wytrzymałość, odporność, rozdawanie cukierków w szkołach
09:08 Ruud Gullit zaraz wylosuje nam rywala w Lidze Mistrzów, ale najpierw odbiera telefon z propozycją pracy dla Barcelowianki za połowę województwa zachodniokatalońskiego.
11:13 Jak poszedł mundial alternatywnemu Michniewiczowi? Gwiazdą Linetty.
12:30 Czy okrzyki Hala Madrid trenera Barcelowianki na konferencjach Barcelowianki to dobry pomysł? Zależy, czy celem jest szybkie przeniesienie się do najbogatszego klubu w dziejach, czyli Korony Kielce.
13:10 !GRAMY! Celta Vigo na wyjeździe. Nie ma już słabych Celt Vigo w La Liga.
21:30 Nie osiągasz wystarczająco dobrych wyników i twoja pozycja jest zagrożona. Czy właśnie tak powiedział do nas Laporta? Bez spoilerów, ale tak.
22:24 Tzw. gambit gabinetowy. Jeśli grozi ci utrata stanowiska, wytransferuj środki do tajemniczej spółki na drugim końcu świata, do której ewakuujesz się po dymisji.
25:39 !GRAMY! Rayo Vallecano. W klasyfikacji Rayów tuż pod Rayem Allenem i Raymondem Domenechiem.
31:35 Po prostu to zobaczcie. :/
36:16 !GRAMY! Po raz pierwszy w historii oglądamy z ławki rezerwowych najbardziej zasłużony i najlepszy hiszpański klub - Real Madryt. Czy Laporta to uniesie?