Challenge Pointfighting w Jaworznie - czyli zawody kickboxingu po raz trzeci00:02:28

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Młodzi adepci kickboxingu rywalizowali podczas Challnge Pointfighting, zawodach zorganizowanych przez Fighting Jaworzno oraz Wojownik Jaworzno. Gospodarzem sobotniej imprezy sportowej była SP 19 na Jeziorkach.

Jaworznicka Liga Kickboxingu już trzeci raz gościła zawodników z różnych zakątków kraju. Na macie stanęło niemal 100 wojowników, a rywalizowano w dwóch konkurencjach: pointfighting oraz walki na pałki piankowe.

Emocji związanych z walkami nie brakowało, nie brakowało również zaawansowanych technik. Wszystko świadczy, że zawody tego typu kreują na przyszłość nowych mistrzów, by ci dołączyli do światowej elity.

Zawody o podobnej randze to doskonała okazja na sprawdzenie swojego charakteru i swoich umiejętności i to nie tylko przez doświadczonych zawodników.

Jaworzno może pochwalić się kilkoma medalami zdobytymi w różnych kategoriach przez młodych zawodników .

W Poitfigtingu złoto wywalczyła Aleksandra Bernisz a srebro zdobył Daniel Jagiełło z Fighting Jaworzno. Zawodnicy Wojownika Jaworzno w tej konkurencji wywalczyli miejsca: III dla Fabiana Ząbka oraz VI dla Marcela Ząbka.