Inflacja tylko dla dorosłych. Banki już nie muszą martwić się o to, że im zabraknie00:56:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Sponsorami materiału są: Lenovo, Walutomat, XTB S.A. oraz Saxobank
Oszczędzaj na wymianie walut https://www.fxmag.pl/walutomat
Załóż konto w Saxobank https://www.fxmag.pl/saxobank
Załóż konto w XTB https://www.fxmag.pl/xtb-strona-glowna

Zapraszamy na kolejne podsumowanie tygodnia w świecie finansów.
#inwestowanie #trading #forex #reklama #autoreklama

Kolacja przy świecach
O godzinie 18:00 Darek Dziduch podsumuje miniony tydzień na rynkach finansowych

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a poszczególne wideo są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.
Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej

Komentarze