Czego nie wiesz o... STAR WARS BATTLEFRONT II00:04:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Topowa_Dycha
W zeszły weekend wyruszyłem na Florydę na Star Wars Celebration - najważniejszą gwiezdnowojenną imprezę na świecie. Odbyła się tam prezentacja Star Wars Battlefront II. Miałem okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu z twórcami gry i postanowiłem przedstawić wam kilka najświeższych faktów ;)

Konkurs! Jaką postać z Gwiezdnych Wojen chcielibyście zobaczyć w Battlefront II - swoją odpowiedź uzasadnij i wyślij na adres top10konkurs@gmail.com Na wasze odpowiedzi czekamy do 28.04. Zwycięzców podamy na fanpage Topowa Dycha na facebooku.

⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie czas zacząć! Dyszka faktów, ciekawostek lub po prostu informacji, które raz cię rozbawią, a kiedy indziej wzruszą do łez. Od teorii konspiracyjnych, przez nietypowe wydarzenia, aż do najdziwniejszych wynalazków.KONIECZNIE ZOBACZ MÓJ KANAŁ O TEORIACH SPISKOWYCH - https://www.youtube.com/topoweteoriespiskoweⓈ Subskrybuj kanał: https://www.youtube.com/user/topowadycha
ⓕ Polajkuj facebooka: http://www.facebook.com/TopowaDychaPL
Ⓘ Sprawdź mój Instagram: https://instagram.com/topowadycha/Program jest oficjalną polską wersją językową serii Alltime10s.

--
http://www.mediakraft.tv
https://www.facebook.com/Mediakrafttv
https://instagram.com/mediakraft.tv
https://twitter.com/mediakraftpl
https://www.youtube.com/user/Mediakraftpolska

Film wyprodukowany przez:
Mediakraft PL Sp. z o.o.
ul. Nowy Świat 60/8, 00-357 Warszawa
Managing Directors: Levent Gültan, Ryan Socash
Mediakraft PL Sp. z o.o. is a subsidiary of Mediakraft Networks GmbH

Film znajduje się w katalogu: GRY/FILMY


więcej

Komentarze