Lśnienie 1997 Odcinek 201:26:48


CDA nie limituje przepustowości oraz transferu danych.
W godzinach wieczornych może zdarzyć się jednak, iż ilość użytkowników przekracza możliwości naszych serwerów wideo. Wówczas odbiór może być zakłócony, a plik wideo może ładować się dłużej niż zwykle.
W opcji CDA Premium gwarantujemy, iż przepustowości i transferu nie braknie dla żadnego użytkownika. Zarejestruj swoje konto premium już teraz!


Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024
obejrzysz za darmo w TVP Sport
Komentarze
anonim+ 9
Bardzo fajny serial. odpowiedz
agnesepoe + 8
@anonim: Wierna adaptacja powieści S.Kinga. Wielbiciele "Lśnienia" Kubricka mają wiele temu filmowi do zarzucenia, ale nie jest taki zły . Mi się nawet spodobał pomimo, iż tamto uważam za arcydzieło filmowe, ale chyba z tego serialu można więcej się dowiedzieć wprost natomiast w filmie z 1980 trzeba samemu wydedukować. :) 7/10 -serial 10/10 - film.
Pozdrawiam. odpowiedzRiczard23+ 6
@agnesepoe: dokładnie, film Kubricka jest na dużo wyższym poziomie, zrobiony z owiele większym rozmachem jednak ten serial jest bardzo wierny powieści, zdarzenia wraz z datami wydarzeń odzwierciedlone. Dla tych co czytali książkę i chcą zobaczyć wierniejszą adaptację to jest lepsza pozycja a ponadto świetna muzyka pełna grozy oraz bardzo dobra gra aktorska pary grającej rodziny Torrance'ów. odpowiedz
Pokaż wszystkie odpowiedzi [1]anonim+ 4
Film Kubrica byl oparty na motywach powiesci a to jest adaptacja powiesci odpowiedz
anonim+ 1
No TV and no beer make Jack something something. odpowiedz