Bajki edukacyjne dla 3 latka po polsku 00:09:59

zwiń opis video pokaż opis video
Zapraszam na video: Bajki edukacyjne dla 3 latka po polsku
ł Zapraszam na grupę FB po darmowe materiały PDF
Nie zapomnij ęć i zostawić

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bajki dla dzieci 3 letnich rozdziały:
00:00 Start - edukacja 3 latki
00:38 Nauka kolorów dla 3 latka - filmy edukacyjne dla dzieci 3 letnich
05:06 Dinozaury dla 3 latka - nauka dla 3 latków
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Bajki dla 3 latków po polsku przeznaczone są dla nauczycieli przedszkola jako pomoc dydaktyczna.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Bajki edukacyjne dla 3 latka to nauka i zabawa w jednym. Zapraszam na zestaw 2 wspaniałych filmów edukacyjnych: o kolorach i o dinozaurach:

W dzisiejszym odcinku bajki film edukacyjny nauka kolorów po polsku dla dzieci nauczycie się jak nazywają się poszczególne kolory. Dowiecie się jak poprawnie wymawia się ich nazwę i jak wyglądają. Ala będzie rysować rysunki a Karolek będzie miał za zadanie zgadnąć jaki to kolor. Nauczymy się razem kolorów po polsku. Nauka kolorów dla dzieci wcale nie musi być nudna. Z naszą najnowszą bajką edukacyjną gwarantuję Ci że szybko zapamiętasz jak wyglądają kolory i jak brzmią ich nazwy po polsku. Zachęcam nauczycieli przedszkola żeby puścili dzieciom ten film edukacyjny. Nauka kolorów w przedszkolu pójdzie wtedy szybciej i sprawniej.

W dzisiejszym odcinku bajki film edukacyjny o dinozaurach dla dzieci wraz z Karolkiem dowiecie się jak wyglądały najsłynniejsze dinozaury. Co jadły i gdzie mieszkały a także co oznacza ich nazwa.
Przegląd słynnych dinozaurów
1. Tyranozaur czyli popularny T-rex. Jego nazwa oznacza jaszczur tyran. To jeden z groźniejszych dinozaurów. Był mięsożerny. Żył na terenie Ameryki północnej.
2. Triceratops . Jego nazwa oznacza trójroga twarz. Był Roślinożerny. Znany jest ze swoich rogów i kryzy. Żył na terenie Ameryki północnej.
3. Diplodok Jego nazwa oznacza podwójna belka. To jeden z najdłuższych dinozaurów. Był roślinożercą. Żył na terenie Ameryki północnej.
4. Welociraptor Jego nazwa oznacza szybki złodziej. Był opierzony. To jeden z mniejszych ale zwinnych dinozaurów. Był mięsożerny. Żył w Azji na terenie dzisiejszej pustyni Gobi.
5. Ankylozaur. Jego nazwa oznacza zrośnięty jaszczur. Znany jest ze swojego pancerza i Ogona zakończonego kostną maczugą. Był Roślinożerny. Żył na terenie Ameryki północnej.
6. Stegozaur Jego nazwa oznacza zadaszony jaszczur. Znany jest z kostnych płyt na grzebiecie i kolców na ogonie. Był Roślinożerny. Żył W Europie na terenie Portugalii i na zachodzie Ameryki północnej.
7. Brachiozaur Jego nazwa oznacza Ramienny jaszczur. Był jednym z największych i najcięższych dinozaurów. Był Roślinożerny. Żył na terenie Ameryki północnej.
8. Spinozaur Jego nazwa oznacza kolczasty jaszczur. Potrafił świetnie pływać a na grzbiecie miał tkz. żagiel. Był mięsożerny. Żył na terenie Afryki północnej.
9. Megalozaur. Jego nazwa oznacza duży jaszczur. Jest pierwszym nazwanym dinozaurem. Był mięsożerny. Żył w Europie na terenie Wielkiej Brytanii.
10. Kriolofozaur. Jego nazwa oznacza zamrożony grzebieniasty jaszczur. Miał na głowie charakterystyczny grzebień. Był mięsożerny. Żył na terenie dzisiejszej Antarktydy.
11. Silezaur Jego nazwa oznacza śląski jaszczur z Opola. Prawdopodobnie był roślinożerny. Żył na terenie Polski a jego Pierwsze szczątki odkryto w Krasiejowie pod Opolem. Obecnie jest klasyfikowany albo jako jeden z dinozaurów, albo ich bardzo bliski krewny.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Filmy edukacyjne dla dzieci zestawy: https://www.youtube.com/watch?vphPJoy6Qmsg&listPLrPkq6b7-6S6iD_cuJTZFxJRn_UEsrHXm&ab_channelBajkidladzieciTV
Piosenki, wierszyki i rymowanki dla dzieci: https://www.youtube.com/watch?v77APo3W7kSI&listPLrPkq6b7-6S5PhfkpLEFyVpTc-31fOW5i&ab_channelBajkidladzieciTV
Polecanie na kanale Bajki dla dzieci TV: https://www.youtube.com/watch?vXZeDZhqT3OY&listPLrPkq6b7-6S67qzjoJDObO1UdTlJXzv-X&ab_channelBajkidladzieciTV
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zasubskrybuj kanał BAJKI DLA DZIECI TV: https://www.youtube.com/channel/UCf-dvN-mCMPPPzEgKqwdKug?sub_confirmation1
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Strona na Facebooku https://www.facebook.com/Bajkidladzieciyoutube/
Grupa na Facebooku https://www.facebook.com/groups/bajkidladzieci/
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Chcesz mi podziękować?
Kup mi kawę https://www.buymeacoffee.com/bajki
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


Mam nadzieję że podobała wam się bajka edukacyjna o dinozaurach i bajka EDUKACYJNA o kolorach dla dzieci..
Gify pobrano z tenor.com
Grafika i video:
Youtube: Loopy Toons
commons.wikimedia.org Fred Wierum, Shalom


#przedszkole #dinozaurydladzieci #bajkiedukacyjne #kolorydladzieci #filmedukacyjny

Komentarze