Bajki edukacyjne dla 3 latka00:23:59

zwiń opis video pokaż opis video
Zapraszam na video: Bajki edukacyjne dla 3 latka
ł
Nie zapomnij ęć i zostawić

Rozdziały filmu Bajki edukacyjne dla 3 latka :
00:00 Zwierzęta na wsi film edukacyjny dla dzieci
11:56 Moja rodzina bajka edukacyjna
22:00 Rymowanki dla 3 latka

Film przeznaczony dla nauczycieli przedszkola jako pomoc dydaktyczna.

Zestaw Bajki edukacyjne dla 3 latka rozpoczyna film edukacyjny dla 3 latka o wiejskich zwierzętach. Następnie poznamy rodzinę Ali i posłuchamy ciekawych wierszyków o rodzinie. Na końcu obejrzymy kilka znanych rymowanek dla najmłodszych.

Zaczynamy bajki dla dzieci edukacyjne:
Zwierzęta na wsi film edukacyjny dla dzieci to materiał edukacyjny zarówno dla przedszkolaków jak i młodszych dzieci. Film edukacyjny o wiejskich zwierzętach zaczyna się w przedszkolu. Mądra sowa pyta się dzieci czy znają jakieś wiejskie zwierzęta. Okazuje się że tak. Sowa przedstawia wierszyk W zagrodzie Małgosi. W wierszu tym pokazane są wiejskie zwierzęta i ich odgłosy . Następnie sowa proponuje przedszkolakom quiz ze zwierzętami i ich odgłosami. Dzieciaki mogą wygrać skrzynię ze skarbem. W następnej części zaczyna się prezentacja o wiejskich zwierzętach i ich produktach. Potem dzieci dowiadują się gdzie mieszkają wiejskie zwierzęta. Następnie poznają ich rodziny. Dowiadują się jak nazywają się mama tata i dziecko zwierzątek mieszkających na wsi.

Po części naukowej sowa zaprasza na rozrywkę w postaci kilku krótkich wierszyków o wiejskich zwierzątkach. Po wierszykach znów zagadki. Sowa mówi zdanie opisujące wiejskie zwierzę a dzieci mają odgadnąć kto to taki. Potem zaczyna się quiz z wiedzy o odgłosach wiejskich zwierząt. Przedszkolaki zgadują po kolei jak robią zwierzęta. Na koniec dzieciaki posłuchają wierszyka: Podwórkowa awantura.

Następny film z serii dla 3 latka edukacyjne bajki:
Dzień rodziny Moja rodzina to materiał edukacyjny zarówno dla przedszkolaków jak i młodszych dzieci. Film edukacyjny o członkach rodziny zaczyna się w ogródku przed domem rodzinnym. Dziewczynka o imieniu Ala opowiada nam o swojej rodzinie. Niestety rodzina nagle zniknęła, gdzieś się schowała. Ala postanawia poszukać wszystkich członków swojej rodziny. Wchodzi do domu i oznajmia że należy zacząć od kuchni. Tam znajduje swoją mamę i opowiada o niej piękny wierszyk. Następnie idzie poszukać taty. Znajduje go w garażu. Teraz czas na piękny wiersz o tacie. Ale gdzie się podział młodszy brat? Dziewczynka szuka go po całym domu. W końcu brat wyskakuje zza łóżka i robi Akuku. Dzieci opowiadają o sobie wierszyki. Dzieciaczki postanowiły poszukać również babci i dziadka bo też członkowie rodziny. Babcie i dziadki się znaleźli. Cieci opowiadają wiersz o babci i dziadku. Nagle słychać dzwonek do drzwi. Pojawiają się kolejni członkowie rodziny. Tym razem są to ciocie i wujek. Przyszli razem z dziećmi i pieskami.
Wszyscy członkowie rodziny zostali znalezieni więc to czas na opowiadanie o drzewie rodzinnym. Dziewczynka Ala wyjaśnia czym jest drzewo genealogiczne i opisuje po kolei wszystkich członków rodziny i ich relacje między sobą.
Teraz czas na relaks w postaci kilku zagadek o rodzinie. Ala zadaje dzieciom zagadki na temat członków rodziny a Krystian sprytnie na nie odpowiada.

Ostatnia bajka edukacyjna dla 3 latka:
W zestawie Rymowanki dla dzieci po polsku każdy znajdzie coś dla siebie. Są to zarówno rymowanki dla niemowląt jak i rymowanki dla przedszkolaków. Rymowanki wyliczanki są bardzo uniwersalne. Krótkie rymowanki dla dzieci rozpoczynamy od znanej i lubianej wyliczanki rymowanki dla dzieci WPADŁA BOMBA DO PIWNICY. Następnie obejrzymy animację do bajki rymowanki Wpadła gruszka do fartuszka.
Filmy edukacyjne dla 3 latka przeznaczone są zarówno dla 4, 5 latków, 6 latków a także dla starszych dzieci. Nie tylko dziecko które ma 3 lat może obejrzeć ten film.

#bajkiedukacyjne #bajkidladzieci #filmyedukacyjne

Bajki edukacyjne dla 3 latka po polsku bardzo przyjemnie się ogląda. Edukacja dla 3 latka w tej wersji spodoba się dzieciom w każdym wieku. Jest oprawiona w ładną grafikę i proste animacje. Filmy edukacyjne to świetna domowa zabawa :) Bajki edukacyjne bawią nawet 4,5 i 6 latki i sprawią dzieciom wiele radości. Nauka dla 3 latka czyli edukacja 3 latka z naszymi bajkami będzie łatwa i przyjemna.

Niektóre obrazki do wideo Bajki edukacyjne dla 3 latków pobrano z Vecteezy.comFilmy edukacyjne: https://www.youtube.com/watch?vYlc6yxSe9xY&listPLrPkq6b7-6S7-Vf2T87ccOo8l-pj2daMQ
Rymowanki, wyliczanki i krótkie wierszyki: https://www.youtube.com/watch?vSfGvi3OUg-A&listPLrPkq6b7-6S77gLi6ewlS2hNOq7N2j6U4
Nauka angielskiego: https://www.youtube.com/watch?vWmnLm69oEpE&listPLrPkq6b7-6S4Uh83_X3piGXEuLSYfKyGV

Zasubskrybuj kanał BAJKI DLA DZIECI TV: https://www.youtube.com/channel/UCf-dvN-mCMPPPzEgKqwdKug?sub_confirmation1

Komentarze