Dzieci Świata film edukacyjny na DZIEŃ DZIECKA00:19:39

zwiń opis video pokaż opis video
Zapraszam na Wideo: Dzieci Świata film edukacyjny
KARTY PRACY dzieci z różnych stron świata do pobrania ZA DARMO na naszej grupie na FB w zakładce pliki: https://www.facebook.com/groups/bajkidladzieci/
ł Nie zapomnij ęć i zostawić

Bajka edukacyjna dzieci swiata zawiera następujące rozdziały:
00:00 Start
00:02 Polska
00:52 Francja
01:44 Wielka Brytania
02:43 Plemiona Afryki
03:37 Egipt
04:51 Japonia
06:13 Chiny
07:17 Indie
08:38 Indianin
09:44 Inuiita
Dodatkowo
11:12 Film edukacyjny Polska Nasza ojczyzna

Dzieci z różnych stron świata film edukacyjny jest przeznaczony dla nauczycieli szkoły i przedszkola.

Dzieci z roznych stron swiata to materiał edukacyjny zarówno dla przedszkolaków jak i młodszych dzieci. Film edukacyjny z okazji bardzo ważnego święta jakiem jest dzień dziecka zaczyna się opowieścią o Polsce. Następnie dzieci poznają swoich kolegów zamieszkujących różne kraje świata. Na koniec skupimy się na naszej Ojczyźnie którą jest oczywiście Polska. Prezentacja wprowadza dzieci do świata innych krajów. Dowiadujemy się jak żyją dzieci na świecie. Film jest zbyt krótki żeby pokazać dzieci z całego świata. Skupiamy się więc na pokazaniu wybranych krajów z prawie każdego kontynentu. Dzieci świata film dla dzieci na pewno ucieszy wszystkie oglądające go dzieci.
Nasza rodaczka Alicja opowiada o sobie a także przedstawia swoich przyjaciół dzieci z różnych stron świata Każdy z nim mówi o zaletach swojego kraju. Przedstawia zabytki opowiada o swoim jedzeniu i zwyczajach a także o swojej historii i języku. Film edukacyjny Dzieci z różnych stron świata to doskonała rozrywka połączona z nauką krajów świata. Młody widz może się dowiedzieć w którym miejscu na świecie znajdują się poszczególne państwa świata i kto w nich mieszka. Poznaje tu dzieci z całego świata :) Cała animacja zawiera wspaniałe kolorowe rysunki dzieci i symboli najbardziej oryginalnych krajów świata. Ala z Polski opowiada o dzieciach pochodzących z takich państw jak Francja, Anglia, Chiny, Japonia, Afryka, Egipt, Indie, USA i Grenlandia.

Bajki edukacyjne dla przedszkolaków bardzo przyjemnie się ogląda. Ta wersja bajki spodoba się dzieciom w każdym wieku. Jest oprawiona w ładną grafikę i proste animacje. Filmy edukacyjne dla dzieci na youtube to świetna domowa zabawa :) krótkie informacje są łatwe do zapamiętania nawet dla 6 latków i sprawią dzieciom wiele radości. Ciekawostki o dzieciach żyjących na różnych kontynentach będą w stanie zapamiętać przedszkolaki, dzieci ze szkoły podstawowej, ale też najmłodsze dzieci. Poznajcie dzieci na świecie przez zabawę. A dzień dziecka to świetna okazja żeby dowiedzieć się czegoś więcej o dzieciach świata.


#dzieciswiata #filmedukacyjny #dziendziecka

Filmy edukacyjne: https://www.youtube.com/watch?vYlc6yxSe9xY&listPLrPkq6b7-6S7-Vf2T87ccOo8l-pj2daMQ
Rymowanki, wyliczanki i krótkie wierszyki: https://www.youtube.com/watch?vSfGvi3OUg-A&listPLrPkq6b7-6S77gLi6ewlS2hNOq7N2j6U4
Nauka angielskiego: https://www.youtube.com/watch?vWmnLm69oEpE&listPLrPkq6b7-6S4Uh83_X3piGXEuLSYfKyGV

Zasubskrybuj kanał BAJKI DLA DZIECI TV: https://www.youtube.com/channel/UCf-dvN-mCMPPPzEgKqwdKug?sub_confirmation1


Niektóre obrazki do wideo Dzieci Świata film edukacyjny pobrano z Vecteezy.com
więcej

Komentarze