Trener Wąsik po meczu LKS Zgoda Byczyna z MKS Babia Góra00:01:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
LKS Zgoda Byczyna podjęła walkę na własnym boisku z MKS Babia Góra. Po dziewięćdziesięciu minutach drużyna prowadzona przez Artura Wąsika mogła cieszyć się z trzech punktów za wygraną.

Zgoda Byczyna podtrzymała dobrą passę i na boisku przy Makowej 1 nie odniosła porażki. Tym razem byczynianie wygrali z MKS-em 2:0. Bramki dla gospodarzy zdobyli Dominik Jedynak w 39. minucie oraz Szymon Siewniak w 54. minucie. Po faulu w polu karnym sędzia wskazał na jedenasty metr i swoją szansę wykorzystał Jedynak. Siewniak popisał się strzałem z dystansu, nie dając szans bramkarzowi przyjezdnych.

W poprzedniej kolejce Zgoda zaliczyła wyjazdową wpadkę z Fablokiem Chrzanów, ale cała runda dla zespołu jest na in plus, o czym wspomina trener Artur Wąsik.