Zrobiłem przeszczep ZAKOLI00:14:53

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Yoczook
Oficjalnie przestałem być członkiem gangu zakolaków. Żegnajcie. Jakiś czas temu relacjonowałem wam mój wyjazd do Turcji na Instagramie, a także zrobiliśmy relacje video - nie było to dla mnie proste, ale dzięki Tomkowi i Angelice udało się wszystko ładnie zrobić.

1. Moje uprzedzenia co do Turcji okazały się zupełnie niepotrzebne. Jest tam bardzo bezpiecznie.
2. Dostałem tłumacza, ale nawet bez niego można się dogadać, bo Angielsko-Turecki jest super.
3. Patrząc na kilka godzin zabiegu, muszę przyznać, że nie bolało tak bardzo, jak się spodziewałem. Było tylko przez chwilę, a do zniesienia.
4. Ostatnie zdjęcie przedstawia stan dzisiejszy - włosy szybko odrastają. Jeszcze będą czerwone chwile, ale już coraz mniej.
5. Dużo się mówi o akceptacji siebie i przezwyciężaniu kompleksów. Zakola może nie powodowały u mnie większego bólu psychicznego, ale ich usunięcie dało mi większą pewność siebie.
6. Chciałbym serdecznie podziękować firmie Meditravel zobaczyłem materiały u innych twórców i potwierdzam, że to profesjonalny zespół. Odpowiadali mi o każdej porze dnia, tłumaczyli wszystko w sposób zrozumiały i całkowicie szczerze mogę polecić tę klinikę. Moje polecenie jest w pełni autentyczne.

Współpraca z firmą Meditravel: https://meditravel.pl/


Tomi : https://www.instagram.com/tomi_rush/
Angelika : https://www.instagram.com/angelikanosall/

https://www.instagram.com/yoczook/?hlpl

Jeśli macie jakieś pytania, na które nie odpowiedziałem w filmie, z przyjemnością stworzę kolejny materiał Q&A, więc śmiało piszcie w komentarzach.

Dzięki bardzo!!!!

Komentarze