Hugz - Detroit feat. Gverilla, Mimi00:03:21

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KokaBeats
Posłuchaj w cyfrze! https://e-muzyka.ffm.to/hugzspisekjednegogverilladetroit
Skorzystaj z promo -20% na Kokę i Magenta CBD na https://kokafeat.com z kodem DETROIT20 - do 13.08.2023!

Tego nikt się nie spodziewał, ale każdy potrzebował.
Mimi (Linia Nocna), Gverilla oraz Spisek Jednego, znani ze składanek Flirtini Heartbreaks & Promises, stworzyli wspólnie utwór zapowiadający epkę obydwu panów. Utrzymany w klubowych klimatach z energicznymi, rapowanymi zwrotkami oraz magnetyzującym refrenem kawałek, opowiada historię budowania relacji w nigdy nie zwalniającym mieście, porównując Warszawę do tytułowego Detroit.

Gverilla - wokalista, producent, grafik, autor tekstów dla takich artystek jak Margaret, Marina, Dziarma czy Klaudia Szafrańska. W 2020 wydał album HOLOGRAM, nakładem wytwórni 2020. Znany ze współprac z Flirtini, Steezem, Okim, Magierą, Tymkiem, Mesem, Kacperczykami oraz Janem Rapowanie. W 2017 zadebiutował scenicznie na alterstage festiwalu Opener.

Spisek Jednego - Producent muzyczny, muzyk, oraz DJ. Twórca takich zespołów jak EABS oraz Night Marks. Zdobywca Fryderyka jako współproducent płyty Chodź Tu Pauliny Przybysz. Regularnie grywa na największych polskich festiwalach (Opener, Fest Festiwal, Snow Fest). Jego oryginalne muzyka pozwoliła mu na współpracę z elitą polskiej sceny muzycznej, w tym z artystami takimi jak Otsochodzi, Schafter, Paulina Przybysz, Ten Typ Mes, VNM, Gedz, Łozo czy JWP

Monika Mimi Wydrzyńska Razem z Mikołajem Trybulcem (Tribbs) od 2017 roku tworzy autorski projekt Linia Nocna, w którym nie tylko śpiewa, ale również odpowiada za muzykę i teksty. Na co dzień pisze teksty dla artystów takich jak Lanberry, Roxie Węgiel, Marcin Sójka, Hania Sztachańska, Alicja Szemplińska, Sound n Grace i wielu innych. Za współautorstwo muzyki i tekstów czterokrotnie nominowana do Fryderyków.

Credits:

Muzyka: Hugz, Mimi Wydrzyńska
Tekst: Gverilla, Mimi Wydrzyńska
Mix: Marcepan / Enzu
Mastering: Enzu
Realizacja wokali: Paulina Przybysz


Video: Ignacy Śmigielski @ignacyfotografuje
Art Director: Piotr Skorupski
Wystąpili:
Gverilla
Spisek1
Paola Kazadi
Gosia Senejko
Michał Mazur

#Hugz #Detroit

Komentarze