Kroniki Kostaryki: JAK ZWIEDZIĆ CAŁĄ KOSTARYKĘ W 3 DNI? Pura Vida | Cztery Kilo Obywatela Mniej00:26:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Cztery_Kilo
Chwyć krem do opalania, kubek kawy i zostaw na chwilę wszystkie swoje problemy, ponieważ w tym odcinku Cztery Kilo Obywatela Mniej zwiedzamy krainę bujnych lasów deszczowych, olśniewających plaż i życia w stylu Pura Vida, czyli naszą Kostarykę.

Dołącz do nas, gdy wyruszamy w przezabawnie błędną misję przejechania przez ten piękny kraj w jak najkrótszym czasie. Ten vlog to rollercoaster epickich niepowodzeń i niezapomnianych chwil.

Tak więc, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym podróżnikiem, czy po prostu kimś z nienasyconym apetytem na zabawne nieszczęścia, naciśnij przycisk odtwarzania i dołącz do nas podczas tej dzikiej przejażdżki po Kostaryce.

Nie zapomnij zasubskrybować, ponieważ gwarantujemy, że będziesz chciał zająć miejsce w pierwszym rzędzie, gdy będziemy publikowali kolejny odcinek.

Lokalizacja: Kostaryka
Kanał: Cztery Kilo Obywatela Mniej
Odcinek: Kroniki Kostaryki: JAK ZWIEDZIĆ CAŁĄ KOSTARYKĘ W 3 DNI?
Nie zapomnij nacisnąć dzwonka i dać kciuka w górę, jeśli podobał Ci się film!

#CostaRica #PuraVida #Kostaryka #podróże #travel #AdventureAwaits

Każda łapka w górę i dobry komentarz z pewnością dodadzą nam sił.
---
SUBSKRYBUJ: https://4kg.pl/Subskrybuj_4kilo
Facebook: https://www.facebook.com/CzteryKilo
Instagram: https://www.instagram.com/CzteryKilo/
Blog: https://4kilo.pl

ś .

Nie jesteśmy inni. Jesteśmy tylko kolejnymi numerami pesel. Chodziliśmy do szkoły w czasach bez Internetu i smartfonów, a świat poznawaliśmy dzięki Halikowi z programu Pieprz i Wanilia. Nie pochodzimy z bogatych domów i na wszystko musieliśmy sami zapracować. Jednak od zawsze było ważniejsze gdzie byłeś, niż co masz. Oboje możemy pochwalić się solidnym, wyższym wykształceniem.

Poczucia humoru uczył nas Bareja do spółki z Maklakiewiczem, a jak marzyć nauczyliśmy się z Powrotu do Przyszłości. Znamy dyskografię AC/DC oraz szaleliśmy razem na koncercie Iron Maiden, czy też Dr Misio. Kilka lat temu nasze drogi się skrzyżowały i dwie połówki połączyły się w pokraczny, ale słodki owoc. Dopiero później okazało się, że ten owoc to mango i jego miejsce nie jest w zimnej Polsce, ale gdzieś w tropikach.
---
więcej

Komentarze