ASTRA NOWA SÓL - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3:1 (video okiem FAN KLUBU ASTRY) 14.11.201500:08:40

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Bodziodance
MKST ASTRA NOWA SÓL - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 3:1
(25:18, 25:14, 18:25, 25:16)

W hicie 7 kolejki II - Ligi siatkarzy, naszym zawodnikom przyszło się mierzyć z drużyną z Międzyrzecza, która przed tym meczem zajmowała wysokie 3 miejsce w ligowej tabeli. Nasi siatkarze w tym meczu pokazali kto rządzi w II LIDZE i pewnie pokonali ekipę Orła w lubuskich derbach 3:1. Nasz zespół wygrał pierwsze dwa sety bardzo pewnie do 18 i 14. Drużyna gości tak naprawdę powalczyła tylko w trzeciej partii wygrywając głównie po naszych błędach w końcówce seta do 18. W czwartym secie to nasza drużyna spięła pośladki na maksa pokazując już swoją najwyższą jakość i wygrywa tego seta pewnie i zdecydowanie 25:16 i cały mecz kończy się zwycięstwem 3:1. Gratulacje Panowie za walkę do końca i za kolejne już zwycięstwo za 3 punkty!
HEJ HEJ KOLIBER ! Zapraszamy do oglądania filmu w jakości HD.