POLSKA - MOŁDAWIA: REDEMPTION | Domówka | Tetrycy i Sipika02:28:28

zwiń opis video pokaż opis video
Bo można oglądać mecz w dobrym towarzystwie. A można z Tetrykami i Sipiką. #uniwersumpolskiejpilki #ekstraklasa #pilkanożna


Zasady przyznania Bonusu w ramach Promocji Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski z Mołdawią + 100 PLN za Superprzewagę w meczu W SUPERBET

W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon po założeniu konta, który musi być kuponem typu singiel.
Na kuponie musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Polski z Mołdawią (typ zakładu: Mecz - 1).
Bonus to 400 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Polski z Mołdawią plus 100 PLN, jeśli w powyższym meczu zostanie aktywowana Superprzewaga (jedna z drużyn w dowolnym momencie meczu będzie prowadzić różnicą dwóch bramek).
Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
Do otrzymania bonusu kwalifikują się tylko kupony wygrane.
Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
Bonus zostanie przelany na konto Gracza 72 godzin po zakończeniu promocji.
Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku Akceptuj na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4. Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski z Mołdawią + 100 PLN za Superprzewagę w meczu. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski z Mołdawią + 100 PLN za Superprzewagę w meczu nie zostaną aktywowane.
Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem Bonus 400 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Polski z Mołdawią + 100 PLN za Superprzewagę w meczu środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.

Cały regulamin: https://superbet.pl/wiki/reg-polmol


Fot. Shadow of the Colossus
więcej

Komentarze