KIBICE ASTRY - TROYAN KOŻUCHÓW 2:1 (17 kolejka NALS)00:14:31

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Bodziodance
KIBICE ASTRY pokonują drużynę TROYAN'a KOŻUCHÓW 2:1 !
(25:19, 19:25, 25:19)

Od początku meczu cały zespół był porządnie zmotywowany, a zespół gości został przez naszego trenera Andrzeja LISOWSKIEGO , rozpracowany w 100 % pokazując nam wszystkie swoje złote myśli, które rozpisał w swoim magicznym 32 kartkowym zeszyciku i dało to pożądane efekty. Od początku meczu nasza ekipa narzuciła swój styl i grała dobrze w przyjęciu i skutecznie w ataku i dało to po chwili prowadzenie już 5:1. rywale dogonili, ale to tylko na chwilę, ponowne skuteczne ataki ze strony kibiców, oraz błędne zagrywki rywali pozwoliły nam KIBICOM wygrać pierwszą partię 25:19. Drugi set to bardzo wyrównana walka obu ekip, praktycznie punkt za punkt, końcówka jednak należała do rywali, którzy odwrócili rolę na swoją korzyść i teraz oni cieszyli się z wygranego seta, którego zwyciężyli też 25:19. O tym kto wygra ten dobrze zapowiadający się dla nas mecz musiała zadecydować trzecia partia, którą "KIBICE ASTRY" rozpoczynają cudownie, wypracowując sobie przewagę 4/5 punktową, którą nie oddają do końca prowadząc już 22:17, nie można było tego meczu przegrać i nie przegrali ostatecznie tak jak w poprzednich setach tylko 25:19. "KIBICE ASTRY" przypieczętowali pierwsze sportowo wywalczone na parkiecie zwycięstwo w lidze i wielki szał radości wśród całego zespołu. Podsumowując ten mecz jest to zasłużone zwycięstwo "KIBICÓW ASTRY", którzy tego dnia pokazali grę zespołową, każdy zawodnik pokazał serce, wolę walki i wniósł i dał wszystko co można było dać dla swojej drużyny. Tego dnia nie było żadnych słabych punktów, każdy zagrał bardzo dobre zawody. DZIŚ WYGRAŁ ZESPÓŁ i oby tak dalej. Dla nas nie była to wcale jednak żadna niespodzianka, pokonując ekipę TROYANA. Po wielu miesiącach ciężkich treningów, które 2 razy w tygodniu rozgrywamy w piątki na swoim terenie w Nowej Soli, w niedzielę w Kożuchowie, pierwsze efekty musiały wreszcie przyjść i końcu przyszły. W poprzednich meczach gdzie bardzo blisko było pokonania ekipy Niezniszczalnych, z którymi zdobyliśmy 1 swojego seta, a teraz wygraliśmy z ekipą TROYANA KOŻUCHÓW. Do końća rundy zasadniczej pozostało 5 kolejek + 1 mecz zaległy, drużyna "KIBICÓW ASTRY" będzie walczyć w każdym swoim następnym meczu o zwycięstwo, abyśmy mogli cieszyć się jeszcze kilka razy z wygranej w lidze by szybko opuścić ostatnie miejsce w ligowej tabeli w tym debiutanckim dla nas "KIBICÓW ASTRY" sezonie.