Gospel Rain - Nowe imię00:05:05

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: GospelRain
„NOWE IMIĘ” - to już kolejny zwiastun nowej płyty, nowego projektu płytowego zespołu, jaki pojawi się w roku 2015. Choć GOSPEL RAIN upodobał sobie szczególnie format koncertowy nagrań, tym razem spróbowaliśmy zarejestrować nagranie w postaci studyjnej.

Inspiracją stały się kolejne strofy księgi Izajasza, które NIEUSTANNIE są źródłem nowych piosenek zespołu. To właśnie z rozdziału 62 tej księgi zaczerpnięto słowa o NOWYM IMIENIU, jakim Bóg obdarza odrodzoną Jerozolimę - każdego człowieka, każde serce, każde pragnienie z Niego zrodzone.

Utwór napisany przez Grzegorza Głucha i Kubę Piotrowskiego, powstał w czasie pewnego niedzielnego przedpołudnia w czasie warsztatów muzycznych w Siedlcach, a potem pojawił się w czasie kilku koncertów zespołu. Pośród wielu nadzwyczajnych skarbów, jakie wzbogaciły ten utwór, znalazł się ten jeden najpiękniejszy… głos i interpretacja Marty Iwaniuk.

Tym razem teledysk do piosenki ukazuje nasze NOWE imiona… kilkadziesiąt dzieci z rodzin muzyków, chórzystów Gospel Rain.

Zachęcamy najmocniej. Do słuchania, dzielenia się, opiniowania, udostępniania.

DODATKOWE INFORMACJE:

Angelika Jędrzejowska
GOSPEL RAIN / PROMOCJA i MEDIA
tel. 511 192 505
promocja@gospelrain.pl

Film znajduje się w katalogu: Gospel Rain WSTAŃ I CHODŹ


więcej

Komentarze