LEGIA - KIERUNEK WIOSNA? | Tetrycy #85 | Raków | Górnik Zabrze | Podbeskidzie01:47:25

zwiń opis video pokaż opis video
Legia Warszawa zwyciężyła w Mostarze i na horyzoncie pojawiło się radosne widmo wiosny w pucharach. Raków mimo że grał prawie 80 minut w przewadze (a powinien grać ponad 80 minut) nie zdołał pokonać Sportingu i widmo wiosny w pucharach nieco przygasło. O europejskich pucharach, ale też o Górniku Zabrze czy innych ligowych tematach rozmawiają Leszek Milewski oraz Jakub Olkiewicz. Zapraszamy!

!LEGIA W EUROPIE, CZYLI PACHNIE WIOSNĄ!

0:00 Czy warto lekceważyć zwycięstwa polskich klubów w pucharach? O tak, zdarzają się w końcu co tydzień, jak nie częściej!
02:50 Bośniacka drużyna nie do końca z Bośni, stadion Żrinjskiego nie do końca Żrinjskiego i Kożulj, który nie do końca zagrał w Sandecji i Bruk-Becie. Czyli Legia faworytem
3:52 Krzychu Piątek po raz pierwszy, nie spodziewaliście się tutaj Krzycha Piątka
8:54 Czy Legia była w lekkim kryzysie? No może lekkim. Czy warto wobec tego docenić? Zawsze warto.
14:34 Legia jest blisko wiosny w pucharach, ma zespół z Mostaru u siebie i rewanż z Alkmaar na koniec fazy grupowej
18:32 Wiosna polskiej drużyny w europejskich pucharach - tak często, że właściwie spowszedniała, chyba że może jednak nie do końca
21:59 Pan Chorwat/Bośniak/Zawodnik Żrinjskiego samotny jak Artur Rojek, czyli co z tą obroną Legii
26:16 Krzychu Piątek na plakatach. Po raz osiemnasty. Melancholijne wspominki audycji Tetrycy w radiu
30:24 Chorwacja na kolanach, wyprzedziliśmy ich w rankingach. Kurde bele.

!RAKÓW W EUROPIE NIEZBYT ODWAŻNY!

36:16 Leszek: jestem niezadowolony
38:20 71. minuta, pierwszy celny strzał, czy na pewno o to chodzi grając w przewadze, u siebie, o wszystko?
45:32 Raków stać na więcej. I w samym Rakowie powinni o tym wiedzieć.
50:06 Nie byłoby źle, ale Włodarczyk wziął i strzelił Atalancie
53:01 Czy Jean Carlos zgubił się w gęstej roślinności na murawie w Sosnowcu?
55:12 Prowokacje ze strony trawy - Fabian Piasecki dał się podpuścić
58:10 Musimy porozmawiać o Sonnym. Trochę jak darmowe badanie słuchu, ale trochę sprzedaż garnków

!CZY W GÓRNIKU ZABRZE ZAWODNICY ROZMAWIAJĄ Z ZARZĄDEM!

1:01:43 Adam Matysek tłumaczy, czemu w Górniku jest, jak jest. Lukas Podolski nie dowierza
1:09:24 Mały sponsor? Bardzo go szanujemy, ale w sumie jak go nie ma, to przecież świat się nie zawali
01:26:50 Hallo zarząd, nie wprowadzajcie kibiców w błąd, czyli piłkarz prostuje prezesa na Twitterze

!PODBESKIDZIE MROZI KIBICÓW I ROZMAWIA POD PŁOTEM Z PENSJAMI, LUB ODWROTNIE!

1:30:58 I liga? Zaraz ją wygramy, tylko chwila, moment, najpierw rozwiązanie kontraktu z kapitanem
1:35:26 Śniadanie przy płocie: dyskusja na temat zaangażowania i pasji
1:41:18 Bycie prezesem: nikomu nie życzę
1:45:50 Jest też Motor Lublin, istnieje
1:51:42 KOMENTARZE, WRESZCIE!

Jak skorzystać z promocji Bonus 300 PLN za za wygrany zakład na zwycięstwo Legii Warszawa w meczu ze Stalą Mielec?
1. Załóż konto w Superbet z kodem: SUPERGOAL (link: https://bit.ly/kod_supergoal) wyrażając zgody marketingowe.
2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie minimum 50 zł.
3. Postaw pierwszy po rejestracji konta kupon singiel obejmujący typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Legii Warszawa w meczu ze Stalą Mielec
4. Minimalna stawka kuponu to 2 zł.
5. Jeśli Twój zakład okaże się trafiony otrzymasz wygraną ze swojego kuponu oraz dodatkowo bonus o wartości 300 zł.
6. Bonusem trzeba obrócić 3-razy, aby wypłacić pieniądze.