Cudak Soundsystem i Ludzie Chołmiki w Mandali00:00:34

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
13 marca, klub Mandala (www.mandalaklub.com)
Start: 21:00.
Wjazd: 10zł.
Na scenie: Numer Raz & Dj Abdool!

Do słuchaczy dobrego rapu!
Do wielbicieli zacnych imprez!
Do Ludzi Chołmików!
Do Ciebie, Ciebie i Ciebie!

13 marca, klub Mandala musicie tam być.

Zapraszamy na drugą edycję kompletnie nieprzewidywalnej imprezy, której na imię „Cudak Soundsystem & wystawa zdjęć Ludzi Chołmików!

Za warstwę muzyczną odpowiadać będą znani i lubiani słynny raper NumerRaz oraz sławny didżej Abdool! Pląsy i różne inne tańce uskuteczniać będzie można w rytm kojarzonych i nie, utworów muzycznych z gatunków takich jak hip-hop, funk czy może nawet reggae (zarówno didżej, jak i raper są nieocenionymi fanami Ryszarda Przyprawy, znanego w świecie jako Richie Spice). To na scenie i za didżejką. To dla ucha i ciała.

A dla oka? Podstawowym elementem imprezy są zdjęcia Ludzi Chołmików, które podobnie jak w zeszłym roku, w formie pokazu slajdów będzie można oglądać na jednej ze ścian Mandali. Na przestrzeni kilku lat udało się zebrać (Numerowi, Abdoolowi, królowej oluni) chołmicze portrety osób takich jak: Prapszot, Łozo (Afromental), DjFrodo, Jakuza, DjGrubaz, DjMacu, DjSpike, Stemplo (SzSz), Kfiat (Siła Dźwięku), Procent, Barton (Vavamuffin), DjZero, Tetris, Święty, Stasiak (247), DjHubson, Tede, Wdowa, Mały EszEsz, Grizzlee, JuniorStres, 27Pablo oraz oczywiście sam NumerRaz i DjAbdool. Na fotkę udało się namówić również Matkę Hardkoru Dorkę!

To jeszcze nie wszystko! W dalszym ciągu kompletujemy kolekcję fotografii pewnikiem jest, że na ścianie w Mandali zobaczycie coś, czego nigdzie indziej nie widzieliście!

Zapraszamy!

Komentarze