młodyGrzech zaprasza do Harlemu na imprezę premierową WFD (16 czerwca 2011)00:00:39

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Premiera nowej płyty legendarnej formacji Warszafski Deszcz 'PraWFDepowiedziafszy' już 16 czerwca, z tej okazji zapraszamy wydarzenia związane z pojawieniem się albumu na rynku.

Zaczynamy o godzinie 17:00 w sklepie Hash24 | #XXIV u zbiegu ulic Mokotowskiej i Koszykowej, gdzie odbędzie się spotkanie z zespołem, w czasie którego będzie można kupić premierowy krążek, a także zdobyć autografy artystów. W czasie tego spotkania będzie można również odebrać płyty zamówione w preorderze (więcej informacji pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=fhounm_PKdE&feature=relmfu).

Drugą częścią wieczoru premierowego albumu WFD 'PraWFDepowiedziafszy' będzie impreza celebrująca to wydarzenie, która odbędzie się w warszawskim klubie Harlem. Na scenie pojawią się artyści związani z wytwórnią Wielkie Joł na czele z Tede i Numer Raz'em. Ponadto w ogródku będzie można skosztować barbecue, zagrać w kosza, zatańczyć na macie i nie tylko...
Start: 19:00
Wstęp: 25 zł

Imprezę poprowadzi CNE.

Zagrają:

Tede
Numer Raz
DJ Abdool
Dj Deerty
Dj Macu
WSZ & Krusz
WuWunio
B.R.O.
Kritaczi
młodyGrzech - premierowy odsłuch 'Przebiegów Piłokształtnych'


Wstęp od 17 roku życia. Osoby niepełnoletnie przed wejściem do klubu muszą okazać oświadczenie podpisane przez prawnych opiekunów oraz dokument potwierdzający tożsamość. Treść oświadczenia na http://highschoolparty.pl.tl/

Harlem - Czarna Dzielnica Warszawy. Hip-Hop, R&B, Funk
ul. Kolejowa 8/10, Warszawa
http://www.warsaw-harlem.com/

To nie koniec atrakcji związanych z premierą płyty 'PraWFDepowiedziafszy', już następnego dnia, w piątek 17 czerwca, Warszafski Deszcz wystąpi w Łodzi na festiwalu Hip Hop Arena, a wcześniej spotka się z fanami w łodzkim Empiku (Manufaktura).
W sobotę 18 czerwca warszawscy fani, którzy nie zdążyli zdobyć autografów w Hashu24 będą mieli szansę je zdobyć podczas spotkania w sklepie Saturn (C.H. Złote Tarasy).

http://www.facebook.com/WarszafskiDeszcz
http://www.facebook.com/mlodyGrzech

Komentarze