Noc Muzeów 2012: X Lat Wielkie Joł @ Galeria Koloru - Dj Abdool00:00:54

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Najwiekszejol
Galeria Koloru oraz Wytwórnia Wielkie Joł zapraszają na wernisaż wyjątkowej wystawy z okazji dziesięciolecia istnienia wytwórni.

W planie prezentacja archiwalnych materiałów prasowych, zdjęć i przeróżnych przedmiotów związanych z artystami warszawskiej wytwórni fonograficznej Wielkie Joł skupionej wokół kontrowersyjnego rapera Tede. Na wystawie będzie można zobaczyć między innymi galerię fotografiki autorstwa Marcina Szambelana z ekipą Wielkie Joł w roli głównej, przedmioty związane z twórczością -- między innymi rekwizyty z teledysków oraz archiwalne nośniki z oryginalnymi nagraniami z ubiegłego wieku. Ponadto odbędą się multimedialne pokazy wideoklipów, wywiadów, programów TV oraz reportaży dotyczących Wielkie Joł. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnią DJ'e związani z wytwórnią Wielkie Joł oraz zaproszeni goście.

Uzupełnieniem Nocy Muzeów jest okolicznościowy mixtape zawierający selekcję największych hitów wydanych przez Wielkie Joł starannie dobranych i zmiksowanych przez młodegoGrzecha pod czujnym okiem kuratora wystawy. Mixtape na krążku CD będzie można zakupić podczas Nocy Muzeów w Galerii Koloru oraz za darmo pobrać z Internetu.
Na płycie gościnnie między innymi: Monika Brodka, Abradab, Pono, Ero i John Connor z legendarnej amerykańskiej formacji Dog Eat Dog.

Miejsce: Galeria Koloru, al. Solidarności 82 (na tyłach KFC)
Data: Noc Muzeów -- 19/20 maja 2012
Godziny otwarcia 19:00-02:00

Kurator wystawy: Kamil „Jakuza" Jaczyński, dyrektor wykonawczy Wielkie Joł.

Partnerzy: Rap w Polsce, iWiesz24.pl, Hip-Hop.pl, Vice, Respecthh.pl, Warszawskihiphop.pl, Popkiller.pl, CGM.pl, Rapduma, Mówią Na Mieście, Rapsite.eu, Mr. Pancake, Galeria Koloru, California Skateshop

Więcej informacji na stronie: http://www.wielkiejol.com
Wydarzenie na facebooku: http://www.facebook.com/events/272298062846012/
więcej

Komentarze