14 GOLI! Francja GROMI Gibraltar! 4 gole Lukaku w 36 MINUT! Piotr Zieliński OPUŚCIŁ ZGRUPOWANIE!00:09:33

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ostatni_Gwizdek
Zarejestruj się do gry, a FootballTeam wesprze złotówką dom dziecka! https://ftgame.app/gwizdek (Gramy na serwerze EU WEST)
1 rejestracja 1 złotówka na dom dziecka
[materiał sponsorowany]

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
0:45 Kolejne reprezentacje z awansem na Mistrzostwa Europy! Francja gromi Gibraltar aż 14:0! Hattrick Mbappe i gol numer 300 w zawodowej karierze! 4 gole Lukaku w 36 minut! Belg pobił rekord Lewandowskiego!
2:23 Zagraj w FootballTeam
2:48 Poważna kontuzja Gaviego! Porażka Niemiec w meczu towarzyskim
3:45 Kilku piłkarzy nie zagra w meczu z Łotwą Zieliński opuścił zgrupowanie
4:42 Skandal alkoholowy w reprezentacji Czech! Trzech piłkarzy wyrzuconych z kadry ze skutkiem natychmiastowym!
5:16 Afera alkoholowa w reprezentacji do lat 17 ma mieć ciąg dalszy Rodzice jednego z wyrzuconych piłkarzy chcą pozwać PZPN!
6:05 Viniciusa Juniora czeka długa przerwa
6:33 Karim Benzema ma nowego trenera
7:13 Everton znowu może mieć odjęte kolejne punkty
7:52 Fabio Quagliarella zakończył karierę
8:21 Sergio Ramos nie podpisał koszulki Realu Madryt Dlaczego?
8:54 Kolejna szpilka wbita w Gerarda Pique przez Shakirę pomógł Ramos!