Cała Przemiana Golba z Pory na przygodę w 9 minut!00:09:23

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: KLLC
NIE CHCE SPOTKAĆ TEGO CZERWONEGO GOŚCIA!
Wesprzyj mnie! pomóż mi tworzyć jeszcze lepsze filmy na moim kanale!
https://www.youtube.com/channel/UCeA7bjqjBaPm1Nu5WpDeN_g/join *KLIKNIJ TUTAJ*

Kupuj *tańsze* gry na enebie!
Eneba - https://www.eneba.com/?af_idKLLC5

Kontakt do biznesów
kontakt biznesowy/współpraca - kllcbiznes@gmail.com

Mój serwer *Discord*
Serwer discord - https://discord.gg/kuH5Wu2

Coś o filmie:
Film opowiada o postaci z kreskówki Pora na przygodę, znanej ze stacji Cartoon Network, Pora na przygodę odcinki są dostępne na oficjalnym kanale Cartoon Network Polska. Finn i Jake to główni bohaterowie w tym serialu, walczą przeciwko: Król zły, Golb, Gumbald czy lodowy król,. Finn bardzo lubi takie postaci jak: Królewna Balonowa, królewna ognia, Marcelina, Będzie mi miło za like i suba :)

Opis filmu:
Każdy fan pory na przygodę uwielbia sceny akcji w tym uniwersum, niejednokrotnie mamy wspaniałe sceny, w których widzimy niesamowicie potężnych wrogów, których nasz bohater Finn wraz z naszym przekochanym Jakę niszczą swoich przeciwników, od króla złego przez Gum balla, nie, nie tego, aż do postaci, której nawet nie można dotknąć, bo jest tak potężna, tak chodzi o Golba, jakiś czas temu nagrałem materiał o tym potężnym gadzie i koniecznie musicie go zobaczyć, był to stary film, ale i tak go warto zobaczyć po obejrzeniu tego filmu.
*O mnie*

Siema, to ja krupnik! Nagrywam o moich ulubionych kreskówkach, często moje filmy polegają na moich domysłach i wyobraźni, jestem *kreatywnym* twórcą na YouTube. Moim celem jest dać jak najlepsze odcinki takich kreskówkach jak: Totalna porażka Pora na Przygodę Niesamowity Świat Gumballa Zwyczajny serial czy wiele innych kreskówek lub bajek ze stacji Cartoon Network.
#kllc

Komentarze