MICHOS - HI feat. JOVI, DJ URE00:02:56

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: 34UDGS
od autora:

Niniejszy album jest efektem selekcji spośród około 60-ciu bitów, które zrobiłem w tym czasie, stricte pod kątem płyty instrumentalnej.
Wszystkie aranżacje utworów powstawały na "żywo", tzn bez zrzucania ścieżek i klasycznego aranżowania w DAW. Po prostu włączałem nagrywanie i odtwarzałem utwór aranżując go w czasie rzeczywistym za pomocą samplerów: MPC 1000 oraz 2000xl.
Przełomowym momentem była pierwsza sesja nagraniowa z udziałem JOVI podczas której dograła wokalizy do jednego z kawałków. Byłem pod wielkim wrażeniem tego jak wpasowała się w muzykę i ile wniosła tym do kawałka. Zmotywowało mnie to mocno to tego aby doprowadzić projekt do końca . Oczywiście Jovi dograła sie do większości numerów na płycie... .
Za cuty i skrecze odpowiedzialni są :
Dj Ure, Dj Kaz oraz Dj Ftw, którzy wykonali świetną robotę czyniąc z gramofonu pełnoprawny instrument muzyczny.
Za okładkę posłużył obraz autorstwa
Kaśki Machalskiej, która świetnie przełożyła na płótno wizje, która zrodziła się w mojej głowie.
Tytuł plyty. - "INSANETRUEMENTAL"
To trzy słowa :
- INSANE (szalony, obłąkany), TRUE (prawdziwy), MENTAL (jako psychika, charakter ). Ich połączenie nawiązuje do instrumentalnego charakteru albumu .

Potraktuj tą płytę jako soundtrack zarówno do codzienności jak i chwil bardziej wzniosłych. Myślę ze po zagłębieniu się w jej zawartość każdy wyciągnie z niej coś dla siebie.

Miłego słuchania.
MICHOS

fp:
https://www.facebook.com/michos.ncb
https://www.facebook.com/34udgs

Film znajduje się w katalogu: MICHOS - INSANETRUEMENTAL


Komentarze