Żary JLB, WSZ - ZIELONA LINIA METRA promo 2016 [MetrowyTV]00:02:26

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: MetrowyTV
Dzisiejszy odcinek zrealizowaliśmy w Warszawie w studiu fotograficznym Huśtawka
http://studiohustawka.pl/ , które serdecznie polecamy :)
W odcinku zobaczymy: sesję zdjęciową nowej kolekcji DIIL GANG, zajawkę z akcji STOP DOPALACZOM, która nabiera tępa dzięki jej pomysłodawcy, czyli Wujkowi Samo Zło oraz Żarego i Metrowego podczas dokręcania scen do klipu “Samo się nic” https://www.youtube.com/watch?v=iqEkOjUxh14.

Miłego i do zo za tydzień :)

Montaż: Lolek - http://artlolek.wix.com/artlolek
Muzyka: Metrowy - Paradise seeds, prod. Wałek z albumu ZIELONA LINIA METRA
https://www.youtube.com/watch?v=rLim97f8N2E&spfreload=5

MetrowyTV: -- Jedyna prawilna konopno/muzyczna telewizja w internecie --
SUBSKRYBUJ!!!

#pyyyk! #yhyhyhy! #brrrał!

Dziekujemy:

Rolls / bletki.com http://rolls69.pl/ http://www.bletki.com/
WUJO / Zielona Strefa http://wujo.pl/ http://wujo.pl/212-zielona-strefa
Growbox http://growbox.pl/
Domowa Uprawa http://domowauprawa.pl/
PARADISE SEEDS AMSTERDAM https://www.paradise-seeds.com/pl/
Sidbank http://sidbank.pl/
Sioubiz http://www.sioubiz.pl/
Pestka Shop http://pestkashop.pl/
WearTheBear http://wearthebear.pl/
PLANT http://plantsklep.pl/
BRO BROTHERS http://brobrothers.info/
Cannabis House https://www.cannabishouse.eu/

Media / wsparcie:

Wolne Konopie http://wolnekonopie.org/
Konopia Leczy http://konopielecza.pl/
Spliff http://spliff.pl/ https://www.youtube.com/user/GazetaKo...
Cannabis News http://www.cannabisnews.pl/
Soft Secrets http://www.cannabis.info/pl
MetrowyTV http://metrowy.tv/
Fakty Konopne http://faktykonopne.pl/

Film znajduje się w katalogu: NEW / FRESH / Najnowsze / VIDEO & MUSIC!!!


Komentarze