Jara Wiedza - Beata i Gracjan - Info dla gwiezdnych nasion i przebudzonych02:00:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: JARUHA
Razem tworzą PROJEKT NASIONO https://www.projektnasiono.pl. , w którym realizują swoje pasje związane z budowaniem Sfer Fullera, prowadzeniem warsztatów i spotkań rozwojowych a w przyszłości budowaniem domów kopułowych. Kochają naturę, zwierzęta, życie w harmonii, oraz podróżowanie swoim kamperem. Pasjonaci szeroko pojętego rozwoju i świadomego życia. Para kochających się Istot - Bliźniaczych Dusz,  które odnalazły się w obecnej rzeczywistości. Ich przykład pokazuje, że PRAWDZIWA, partnerska i harmonijna Miłość istnieje i jest możliwa do doświadczenia, o czym piszą w swojej autorskiej książce pt. Miłość w kwantowym blasku. Ich pragnieniem jest, aby ich osobiste doświadczenia oraz wiedza przekazana w książce stała się dostępna dla wszystkich i była pomocna w odnalezieniu blasków miłości i harmonii między partnerami.

Beata Kras - trener biznesu z 27 - letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów rozwojowych dla firm, seniorów i grup indywidualnych, organizatorka i animatorka czasu wolnego. 

Gracjan Dobromir Chruszcz - twórca, konstruktor-mechanik z 38-letnim doświadczeniem w mechanice pojazdowej, zafascynowany mechaniką kwantową i geometrią przestrzeni.

Wspieraj kanał Jara Wiedza darowizną na konto:
06 1140 2004 0000 3602 3154 8370
lub BLIKIEM 721-358-144

Kup płyty :
http://jaruha.pl
Sklep Jaruhy.
https://jaruha.cupsell.pl
DOŁĄCZ
http://jaruha.pl
https://www.facebook.com/groups/jarawiedza/
https://www.facebook.com/groups/sympatycyjaruhy/
https://www.facebook.com/groups/samowystarczalnosc.jaruha.nadaje/
więcej

Komentarze