Piłkarz ZASŁABL W TRAKCIE MECZU! Mourinho ZDJĄŁ Sanchesa po 18 MINUTACH! Kryzys Barcelony i Lewego!00:12:41

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ostatni_Gwizdek
1 rejestracja 1 złotówka na dom dziecka
[współpraca reklamowa]

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
0:38 Manchester City w kryzysie! Kolejna strata punktów! Pobili niechlubny rekord Mecz Bournemouth z Luton przerwany, piłkarz wymagał pilnej pomocy medycznej! Bezbramkowy remis w starciu Liverpoolu z Manchesterem United! Duże osiągnięcie Aston Villi i Unaia Emeryego!
2:38 [Reklama] Zagrajmy razem w FootballTeam!
3:03 Fatalny błąd Marcina Bułki we Francji Polak wpuścił trzy bramki PSG traci wygraną w doliczonym czasie gry!
3:45 FC Barcelona po raz kolejny gubi punkty Kolejny mecz Lewandowskiego bez bramki Atletico przegrało z Athletikiem! Wysokie zwycięstwo Realu! Alaba nie dokończył meczu, nie był w stanie sam opuścić murawy
4:56 Czekoladowy protest w meczu Bundesligi! Borussia Dortmund gubi punkty! Bayer z kolejną wysoką wygraną! Zwycięstwo Bayernu i dublet Kanea!
5:57 Niesamowita asysta Osimhena! Juventus traci punkty Porażka AS Romy! Wędka Mourinho na Sanchesie! Inter lepszy od Lazio!
6:58 Jagiellonia prowadziła 3:0, nie wygrała! Remis Lecha Poznań i koniec pracy van den Broma! Zwycięstwa Rakowa i Legii!
8:10 Drużyna Benzemy odpadła z Klubowych Mistrzostw Świata! Skorża przygotowuje się do pojedynku z Guardiolą!
8:59 Polska oficjalnie organizatorem mistrzostw świata U20 kobiet
9:27 Carlo Ancelotti o swojej przyszłości!
10:01 Serge Gnabry wypychany z Bayernu Monachium?
10:38 Manchester City chce sprzedać zimą swojego pomocnika!
11:11 Endrick odwiedził swoich przyszłych kolegów z Realu!
11:34 Kiedy debiut Ardy Gullera w Realu Madryt?
11:59 West Ham przekazał informację dotyczącą przyszłości Fabiańskiego!