Dlaczego NASA nie może wrócić na Księżyc? - AstroKawa #23001:51:18

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Astrofaza
W najnowszym odcinku AstroKawy poruszamy fascynujący temat, który od dawna intryguje miłośników kosmosu: dlaczego NASA napotyka trudności w powrocie na Księżyc. Od czasów Apollo, pierwsze lądowanie na Księżycu pozostaje jednym z największych osiągnięć ludzkości, jednak współczesne próby powrotu na srebrny glob napotykają szereg wyzwań.

W tym odcinku przyjrzymy się, jakie techniczne, finansowe i polityczne aspekty wpływają na opóźnienia w misji Artemis i innych programów. Zastanowimy się także, jakie nowe technologie i strategie mogą pomóc w pokonaniu tych przeszkód. Dołącz do nas, by zgłębić tajniki kosmicznych podróży i zrozumieć, dlaczego powrót człowieka na Księżyc jest tak skomplikowany i fascynujący.

[autopromocja] Zamów książkę Astrofazy o zagrożeniach dla istnienia ludzkości szybko i bezpiecznie! Wejdź na https://astrofaza.alt.pl i kup.

Chcesz pomóc rozwijać nasz kanał? Zostań Patronem i dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku, z szybszym dostępem do niektórych treści i wieloma dodatkowymi bonusami.

PATRONITE - https://www.patronite.pl/astrofaza

NAPIWKI - https://streamlabs.com/astrofaza1/tip

INSTAGRAM - https://goo.gl/D3Zy1J

KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie - https://goo.gl/RyNfUE
Centrum dowodzenia - http://www.astrofaza.pl
FEJS - http://www.facebook.com/astrofazapl
Pogadaj z resztą załogi - https://goo.gl/5geRif
DRUGI KANAŁ - http://www.youtube.com/AstroChillout

Jeśli się spodoba, nie zapomnij dać lajka i zostawić suba, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. A jeśli już subskrybujesz i nie chcesz przegapić nowych filmów, to kliknij dzwonek obok przycisku subskrypcji. Dzięki i miłego lotu!


CREW
- prowadzenie: Piotr Kosek
- realizacja: Kamil PanBraz Ziółkowski
więcej

Komentarze