CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W ODCINKU?00:00:47

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: cearme-audio
Fanpage: https://www.facebook.com/cearme.audio
LINK DO KONKURSU: https://www.facebook.com/Cearme.audio/videos/1722506838045957/
Chcesz podłożyć głos pod prowadzącego kanał w odcinku specjalnym na 30 tysięcy widzów? Wejdź na fanpage!
Aby wziąć udział w konkursie musisz:
- polubić stronę
- udostępnić post na swojej tablicy
- napisać komentarz... jaki?

Musisz napisać krótki tekst nawiązujący do kanału Gadające Piksele, sposób jest dowolny, może być napisany w pierwszej osobie, bądź mieć charakter czysto narracyjny, np:
- Nigdy... NIGDY więcej nie wrzucę Overwatcha! Te animacje psują mi nastrój, niszczą mnie od środka - od dziś przechodzę do podkładania głosu pod reklamy środków do prania!
- Widząc pierwszy dubbing na kanale Gadające Piksele, zastanawiałem się co z tego będzie... Dzisiaj za to już wiem, że nie ma sensu myśleć o takich rzeczach, gdy założycielem kanału jest Cearme - przecież to dalej jedno i to samo, nic się tam nie zmienia!
- Gadające Piksele i Overwatch to Gadający Overwatch!
- Kiedy Omnileaks?
Tekst może być naprawdę krótki, nawet wskazane aby taki pozostał. Naprawdę, nie więcej niż parę zdań!
Konkurs potrwa do końca tygodnia - niedziela, 29 października, godzina 23:59.

➢Głosy produkcji:
Cearme | Ja!

➢Reżyseria:
Cearme

➢Ścieżka i montaż:
Cearme

➢Scenariusz:
Tym razem nie Latherine /ja

★Założycielem kanału jest Cearme, zajmujący się przede wszystkim reżyserią oraz tworzeniem dubbingu do scenek od podstaw.

★Latherine jest stałą dialogistką w prezentowanych przez nas materiałach. Każde słówko, czy sylaba wychodzi właśnie od niej. Bez polskich dialogów na tym kanale nie zgotowalibyśmy absolutnie nic!

★Kanał - Gadające Piksele - jest miejscem gdzie JA (Cearme) wyżywa się fandubbingowo, ćwicząc swoje umiejętności aktorskie jak i montażowe. Wszyscy pozostali aktorzy, udzielający się tutaj gościnnie są wymieniani w opisie. Jesteś ciekaw kto zagrał jakąś postać? Chcesz odwiedzić jego kanał? Czytaj górę opisu! :)

★Jeśli film Ci się spodobał i chcesz być na bieżąco z nadawanymi przez nas materiałami, zostaw coś po sobie! To z pewnością zmotywuje mnie do pracy na pełniejszych obrotach.

★Coś Ci się nie podobało? Zostaw komentarz, dalej jesteśmy tylko amatorami - wszystkie wskazówki co do przebiegu prac będą bardzo cenne!

➢ Kontakt:
➢ email: cearme.audio@onet.pl
➢ fanpage: https://www.facebook.com/Cearme.audio/

Komentarze