Wilk w owczej skórze. Wyj ze śmiechu i becz o więcej!00:00:20

zwiń opis video pokaż opis video
"Wilk w owczej skórze" w kinach od 18 listopada.

Jak to się stało, że wilk zmienił ciało? Komediowa animacja, która zaspokoi wilczy apetyt na przygodę każdego widza! Pełen zakręconej magii i rogatych zwrotów akcji film wyczarowany został przez twórców kinowych przebojów „Królowa Śniegu” i „Królowa Śniegu 2” – serii która podbiła serca blisko 400 000 widzów w całej Polsce! „Wilk w owczej skórze” zdobył Grand Prix na międzynarodowym festiwalu filmów dziecięcych w Korei Południowej oraz otrzymał specjalne wyróżnienie dla „Najlepszej doskonałości” na Catalina Film Festival w Los Angeles.

Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.

Nie oceniaj go po futrze!

Za wypełniony humorem dubbing filmu odpowiada Studio PRL, które ma na swoim koncie m.in. hity: „Wakacje Mikołajka”, „Mały Książę” i kultową grę „Wiedźmin 3”. Mistrzowskim tłumaczeniem dialogów zajął się Jakub Wecsile („Kraina lodu”, „Merida Waleczna”, „Ralph Demolka”, „Gnomeo i Julia”, „Zaplątani”), a polską wersję językową wyreżyserował Dariusz Błażejewski („Misiek w Nowym Jorku”, „Ups! Arka odpłynęła”, „Zambezia”). Pośród wycia (ze śmiechu) i beczenia (o więcej wycia ze śmiechu) usłyszymy głosy Bernarda Lewandowskiego (Mowgli z „Księgi dżungli”), niezastąpionego Jarosława Boberka (Król Julian z „Madagaskaru”), Pawła Szczęsnego (Gandalf z „LEGO® PRZYGODY”) i wielu innych.

Film znajduje się w katalogu: Animacje dla dzieci (i nie tylko)


Komentarze