Poland will lead the resistance / Polska poprowadzi opór00:08:00

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: eMisjaTv
"To hańba dla wszystkich Brytyjczyków, że po II wojnie światowej nasz rząd sprzedał was [Polaków - przyp. red. ] komunistom" - mówi Jeyda Fransen z Britain First.

Liderka angielskich nacjonalistów udzieliła nam [ eMisjaTv ] wywiadu, gdzie roztacza wizję Eruopy ogarniętej wojną domową, w której Polska przewodzić będzie ruchowi oporu przeciw islamizacji.

Jeyda Fransen odpowiada również na zarzuty jakoby jej ugrupowanie miało antypolski rodowód lub próbowało posłużyć się Polakami w dziejowej chwili, by po jakimś czasie znów zostawić "na lodzie", jak to bywało już w historii.

"Wolałabym przyjąć milion Polaków, zanim przyjedzie to choć jeden islamski imigrant. (...) Nie wszyscy Brytyjczycy wiedzą, jak wiele wam zawdzięczamy, ale widzą, że Polacy przyjeżdżają na Wyspy, aby ciężko pracować, a nie korzystać jedynie z naszego budżetu. (...) Osobiście widzę coraz więcej polskich patriotów na naszych zgromadzeniach. Powstają międzynarodowe więzy, które przetrwają próbę czasu" - mówi naszemu dziennikarzowi angielska katoliczka.


Przypominamy o możliwości wsparcia finansowego naszej stacji.
Darowizny można kierować na konto Stow. Robotników Chrześcijańskich w Łodzi,
Polski Bank Pocztowy: 20 1320 1449 2637 4622 2000 0001
(Tytułem przelewu: eMisjaTv – wsparcie)
lub na nasz PayPal: redakcja@emisja.tv
oraz poprzez portal: https://patronite.pl/emisjatv

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/emisjatv

Film znajduje się w katalogu: Reportaże


Komentarze