CENY ZŁOTA CIĄGLE ROSNĄ!!! SREBRO WRACA DO GRY!!!!!! #złoto #srebro #finanse00:27:45

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Konrad_Mroczek1
Wzrost ceny ma dwa główne powody. Po pierwsze rosną oczekiwania rynków na nadchodzącą obniżkę stóp procentowych przez Rezerwę Federalną USA w czerwcu. Jeśli Fed obniży stopy procentowe, spadnie rentowność obligacji i wielu inwestorów przerzuci kapitał ze skarbowych papierów wartościowych właśnie na złoto. Popyt na bezpieczne aktywa - czyli m.in. złoto - rośnie również w związku z trwającym konfliktem na Bliskim Wschodzie.

Co dalej z notowaniami srebra? Zainteresowanie srebrem będzie rosło wraz ze wzrostem cen złota - uważa Peter Spina, założyciel i prezes portali inwestorskich GoldSeek.com i SilverSeek.com. Srebro tradycyjnie pozostaje w tyle i robi to od jakiegoś czasu. Ale ta sytuacja nie potrwa długo. Kończy się okazja do zakupu. Spodziewam się ogromnego przyspieszenia tempa wzrostu ceny srebra w najbliższych kwartałach przyznaje Spina.

NIE JESTEM DORADCĄ FINANSOWYM! TO TYLKO MOJE OPINIE.


finanse osobiste, inwestowanie, złoto, jak inwestować w złoto,inwestowanie w złoto, złoto inwestycje, złoto fizyczne, jak kupować złoto,kupno złota,złote monety, złote sztabki,jak inwestowac w zloto, cena złota, czy złoto się opłaca, kurs złota 2024, prognozy cen złota, jpmorgan, wojna na ukrainie, czy wojna dotrze do polski?, wojna z rosją, wojna w izraelu, czy będzie wojna, wojsko polskie, czy grozi nam wojna z rosją, Czy warto teraz kupić złoto, czy warto kupić srebro
więcej

Komentarze