Inwestowanie dywidendowe może przynosić krocie00:23:03

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: fxmagcda
Inwestowanie dywidendowe może zapewnić naprawdę pokaźne zyski. Bartek Szyma inwestujący na życie w akcje, kupował NVIDIA po 3,50 USD. Teraz, akcje spółki warte są ponad 1000 USD!

Akcje NVIDIA kupił jako spółkę dywidendową ponad dekadę temu. Jak ocenił, że ma ona szansę na dynamiczny wzrost? Jakie metody selekcji akcji stosuje Bartek Szyma? Jak inwestować w akcje dywidendowych spółek? Oraz przede wszystkim: Czy można żyć wyłącznie z dywidend?

Zapraszamy do wywiadu z Bartkiem Szymą w FXMAG!
Rozmowę poprowadził Przemysław Tabor, redaktor FXMAG.

Oś czasu:
0:00 Wstęp
0:57 Początek rozmowy z Bartkiem Szymą w FXMAG
1:09 Inwestycja w akcje NVIDIA okazała się wielkim sukcesem
2:36 Inwestowanie dywidendowe - jak to robić?
4:26 Jak długo trzymać spółki w portfelu inwestycyjnym
5:05 Inwestować w akcje polskich czy zagranicznych spółek?
5:39 Jakie sektory giełdowe są interesujące?
6:21 Jakie spółki najdłużej trzymać w portfelu?
6:55 Reinwestowanie dywidendy
7:13 Podatek od dywidendy
9:57 NVIDIA - jak rozpoznać wcześnie szanse wzrostów notowań spółki?
13:10 Spółki dywidendowe: czy zaniedbują wzrost biznesu?
14:12 Spółki dywidendowe: czy przynoszą niższe stopy zwrotu?
15:10 Które branże giełdowe są atrakcyjnymi inwestycjami?
18:26 Wielkie spółki technologiczne: Apple, Microsoft, Nvidia: czy są zbyt duże?
22:35 Zakończenie rozmowy

#inwestycje #gielda #akcje #nvidia

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny, a poszczególne wideo są wyrazem osobistych poglądów ich autorów.Portal FXMAG oraz kanał FXMAG na portalu YouTube ani w całości ani w części nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zawarte w serwisie i na portalu YouTube treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawierają konkretnej wyceny żadnego instrumentu finansowego, nie opierają się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określają ryzyka inwestycyjnego.Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, oferty publicznej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2005 r., Nr 184, poz. 1539, z późn. zm.), jak również nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Nie stanowi również oferty inwestycyjnej, oferty świadczenia usług inwestycyjnych ani świadczenia usług w zakresie pomocy prawnej. Opinie wyrażone w niniejszym materiał dotyczące spółki oraz instrumentów finansowych nie stanowią rekomendacji inwestycyjnej
więcej

Komentarze