RĘCZNIK w BRAMCE FC Barcelona PRZEGRYWA! David Raya URATOWAŁ Arsenalowi remis w Lidze Mistrzów!00:09:57

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: LANDRIYT
Pierwsza kolejka fazy ligowe Ligi Mistrzów już za nami!

Współpraca landri.biznes@gmail.com

0:00 | Wstęp
0:48 | Ter-Stegen pogrążył FC Barcelone w meczu z AS Monaco! To był fatalny błąd...Fantastyczna bramka piłkarza Benfici! Bayer Leverkusen zdemolował Feyenoord w 45 minut! Atletico wygrało go golu w 90 minucie! Sima wygrał mecz! David Raya URATOWAŁ Arsenal w meczu z Atalantą!
4:59 | Bilety na mecze Reprezentacji Polski z Portugalią i Chorwacją
5:52 | Szczęsny, Grosicki i Krychowiak będą mieli pożegnania na Stadionie Narodowym?
6:31 | Polska SPADA w rankingu FIFA
7:18 | Terener Dinama Zagrzeb zwolniony po blamażu z Bayernem Monachium
8:09 | Jak Nicola Zalewski przyczynił się do zwolnienie Daniele De Rossiego z funkcji trenera AS Romy?
9:06 | Co nas dzisiaj czeka?