Zderzenie dwóch aut przy Parku Lotników00:00:52

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: dlaCiebietv
Dwa auta zderzyły się na wysokości skrzyżowania ulicy Grunwaldzkiej oraz alei Tysiąclecia.

Około godziny 11:40 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pojawił się patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, z czego jeden później został skierowany do innych działań na ul. Piekarskiej.

Na miejscu faktycznie znajdowały się dwa samochody po kolizji. Z ustaleń policji wynika, że kierujący Volkswagenem wymusił pierwszeństwo, wyjeżdżając od strony Parku Lotników. Drugi pojazd nie mogąc wyhamować, uderzył więc bok samochodu sprawcy kolizji. Świadkowie zdarzenia pomogli w udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Finalnie do szpitala została przewieziona pasażerka drugiego samochodu, lecz jedynie w formie skontrolowania stanu zdrowia po zdarzeniu. Sprawca samego zdarzenia został ukarany mandatem 1500 złotych oraz 10 punktów karnych.



Materiał pochodzi ze strony https://www.jaw.pl
#jaworzno #jawpl

Komentarze