PRZERWANY MECZ przez KIBICÓW Atletico! Messi ZAATAKOWAŁ SĘDZIEGO! Szymański NIE TRAFIŁ NA PUSTĄ00:11:01

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Ostatni_Gwizdek
Zarejestruj się do Football Team i zgarnij 50.000 energii!
[współpraca reklamowa]

W dzisiejszym filmie:
0:00 Wstęp
0:54 Manchester City zgubił punkty! Poturbowany Erling Haaland Zwycięstwa Liverpoolu, Arsenalu i Chelsea! Rewelacyjny mecz Cole Palmera! Kompromitacja Manchesteru United Przegrana 0:3 z Tottenhamem! Czerwona kartka Fernandesa! Kibice opuszczali Old Trafford w trakcie meczu
2:12 PSG z kolejnym zwycięstwem! Polski mecz Lens z Niceą na bezbramkowy remis! Niespodziewana porażka Marsylii
2:51 [reklama] Zagraj z nami w Football Team
3:18 Pierwsza porażka FC Barcelony w sezonie! Kontrowersyjna decyzja sędziego! Remis w derbach Madrytu! Skandal z udziałem kibiców Atletico! Mecz został przerwany! W kierunku Courtoisa poleciały przedmioty z trybun! Brutalny atak Llorente!
4:52 Pojedynek Bayernu z Bayerem na remis! Fenomenalny strzał Pavlovicia! Ponad 100km/h! Remis Wolfsburga z Stuttgartem, obroniony rzut karny Grabary! Niesamowity mecz Hoffenheim z Werderem Brema!
6:00 Juventus rozgromił Genoę! AC Milan lepszy od Lecce! Inter i Napoli z kolejnymi zwycięstwami!
7:08 Legia zremisowała z Górnikiem, kibice wygwizdali drużynę Feio Piękny gol piłkarza Motoru! Raków, Lech i Jagiellonia ze zwycięstwami!
8:07 Pojedynek Świderskiego z Messim na remis! 841. gol Argentyńczyka w karierze! Leo zaatakował sędziego po ostatnim gwizdku! Szymański nie trafił do pustej bramki Hat-trick Ewy Pajor!
9:02 Pep Guardiola przekazał bardzo złe informacje na temat Rodriego
9:31 Grzegorz Krychowiak oficjalnie w nowym klubie!
9:53 Michał Probierz o powrocie Wojciecha Szczęsnego do reprezentacji Polski!
10:26 Maciej Rybus znalazł nowy klub, nie zarobi tam ani złotówki!