Kanały stolarskie łączmy się ! Kooperacja Kępa Marzeń i Stolarnia od Zera00:11:09

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kepamarzen
A może by tak zorganizować plener czy warsztaty, wspólnie z WAMI-WIDZAMI, youtuberami i firmami zajmującymi się dziedziną stolarstwa, pt.:" STOLARSTWO REAKTYWACJA" :)

W tym filmie prezentuję najciekawsze momenty podczas wspólnej pracy z Krzyśkiem ze Stolarni Od Zera, podczas budowy jego szafki. Krzysiek poprosił mnie żebym wykonał do jego szafki cztery nóżki w stylu ludwikowskim. Realizacja pomysłu i sama współpraca Kępy Marzeń ze Stolarnią Od Zera, była dla mnie wielką przygodą i przyjemnością, która naładowała mi pozytywnie baterie do dalszych działań!

Przy okazji kooperacji z SOZ, przyszedł mi do głowy pomysł, który rzucam luźno, aczkolwiek oficjalnie w eter dla Nas wszystkich! Pomysł ten polegał by na cyklicznych corocznych spotkaniach z Wami, youtuberami i firmami, zajmującymi się tematyką stolarstwa, na imprezie typu warsztaty czy plener stolarski!
Myślę że fajnie było by się co roku spotkać na żywo, w jakimś ciekawym i ładnym miejscu. Takie spotkanie mogło by zaowocować nawiązaniem współpracy między Nami, wymianą doświadczeń i budowaniu kolejnych fajnych pomysłów związanych ze stolarstwem i drewnem, a może nie tylko?
Bo tak naprawdę wszyscy uczymy się od siebie i fajnie by było, chociaż raz w roku na żywo podziękować sobie wspólnie za to :)
Co Wy na to? :)

Pozdrawiam serdecznie
Przemas - Kępa Marzeń -www.kepamarzen.pl

Film znajduje się w katalogu: Plany | Marzenia | Podsumowania Kępy Marzeń


Komentarze