Ściski stolarskie bessey revo vario krev z systemem klejenie ram00:16:50

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: kepamarzen
Ściski bessey, serii revo vario krev, zakupiłem ze względu na ich szeroką gamę funkcjonalności, między innymi dlatego że posiadają opcję klejenie ram.

Zaciski posiadają docisk 8 KN. W rączce znajduje się gniazdo sześciokątne na imbus, co dodatkowo zwiększa siłę docisku. Ramiona dociskające materiał posiadają demontowalne nakładki, które są odporne na przywieranie kleju oraz działanie lakierów i rozpuszczalników do tłuszczów. Ściski posiadają stopki dzięki którym możemy zacisk zamontować do blatu, za pomocą zacisku stołowego TK6, i zacisk może posłużyć jako imadło. Dzięki tym stopkom szyna nie ma bezpośredniego kontaktu z klejonym przedmiotem. Obydwa ramiona są ruchome, co w przypadku długich zacisków nie po przesunięciu obydwu ramion na środek nie powoduje przeważania szyny w jedną czy drugą stronę. Powierzchnie ramion w ścisku są bardzo duże co zwiększa możliwość klejenia. Dodatkowo dzięki zastosowaniu adaptera obrotowego KR-AS, możemy kleić materiał pod różnym kątem, np. sztalugę. Dodatkowo można dokupić zestaw do montażu ram KP, składający się z czterech stojaków. Do krótszych zacisków bessey, możemy zastosować łącznik/przedłużacz KBX zwiększając szerokość klejenia materiału.

Dzięki za wspólnie spędzony czas.

Jeżeli chcesz być na bieżąco z tematyką dotyczącą maszyn, urządzeń i narzędzi do pracowni stolarskiej, którą będę poruszał w następnych filmach, dołącz i obserwuj Nasz kanał :)

https://www.youtube.com/channel/UC2_z6ySMIiTZHuGZN9zRgvQ

Zapraszamy również do odwiedzenia Nas na:
www.kepamarzen.pl
https://www.facebook.com/kepamarzen/
https://www.instagram.com/kepamarzen


Link do Bessey:
https://www.youtube.com/watch?v=aCwamBOhcOI

Film znajduje się w katalogu: Maszyny, Urządzenia i Narzędzia do Warsztatu Stolarskiego


więcej

Komentarze