BoberDash (2024) [Atari XL/XE]00:18:20

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: Bartheek
Bober Kurde! Ja pierdzielę! Jakie sprytne bydlę!

Bardzo fajna gierka logiczno zręcznościowa, w której wcielamy się w bobra, który musi w odpowiednim czasie zebrać wszystkie owoce z planszy i udać się do wyjścia. Przy okazji musimy unikać kamer monitoringu wyposażonych w latarki oraz innych przeszkód. Możemy używać przeszkód terenowych (na przykład żywopłot) aby chować się przed światłem latarki. Gra została napisana podczas eventu Grawitacja 6.

Autorem gry jest Salmax, a pomagali mu Marduk, Roksik i ZoltarX. Grę grę można ściągnąć ze strony Salmaxa.
https://salmax.net/

Ta gra udowadnia, że nie trzeba robić super grafiki, aby zrobić świetną gierkę. Niech ktoś powie, że nie ma świetnych gier na małe Atari. Plansza 9 mnie pokonała. Nie jest ona jakaś super trudna, ale pokonały mnie nerwy i brzydkie słowa. Ale na pewno wrócę do tej gry nieraz.

#retrogaming , #nocommentarygameplay , #retro, #gaming , #gameplayvideo, #gaming , #gameplayvideo , #games , #atarigames , #atari65xe , #atari8bit , #gameplay , #games

Komentarze