Lekcji Religii - Nie powinno być w szkole!00:11:42

zwiń opis video pokaż opis video
Dodał: ToTemat
Lekcje religii czyli nauczanie religijne to coś bardzo indywidualnego. Mało jednak osób zdaje sobie sprawę, że łamie się prawo gdy odbywają się one w szkołach publicznych. Inna sprawa to koszty takich lekcji sięgające astronomicznych sum obciążające każdego podatnika czyli obywatela Polski.

Lekcje religii w szkole publicznej to więcej utrudnienia dla młodzieży oraz pewnego rodzaju indoktrynacja już od najmłodszych lat. To że jest ona pod pałaszem ochrony i aprobaty władz jest także patologią. Państwo powinno być świeckie aby było normalne.

Zapraszam do zobaczenia bardzo logicznych i chyba kluczowych argumentów dlaczego religia nie powinna mieć miejsca w szkołach publicznych - a powinna być prowadzona w kościołach czy domach religijnych.

Kanał na YouTube: https://www.youtube.com/@ToTemat - SUBSKRUBUJ

Komentarze